Daily Archives: Липень 17, 2014

Професійна фотозйомка весілля

052Професійна весільна фотозйомка – це не просто вміння правильно вибудувати експозицію, налаштувати світло і навести різкість, це мистецтво бачити і створювати прекрасне. Справжній весільний фотограф може показати всього кілька своїх знімків – і ви побачите в них роботу майстра, його вміння бачити і підкреслювати індивідуальність пари.

Вибираючи фотографа на весілля, необхідно керуватися простим принципом: подобається – не подобається. Уважно ознайомтеся з портфоліо фахівця, поспілкуйтеся особисто. Тільки так ви зможете зрозуміти, чи ваш це фотограф на свято. Обговоріть концепцію весільних фотографій і не бійтеся пропонувати свої ідеї!

Унікальні весільні фото

053Є кілька подій, які кожен запам’ятає на все життя. І напевно, найяскравішим з них є весілля. Завдяки науково-технічному прогресу, тепер ця подія може бути надруковано не тільки в нашій пам’яті, але й у численних фотографіях, дбайливо зібраних в сімейні фотоальбоми. Чудово, коли майстерність фотографа бездоганно – знімки будуть викликати захоплення у всіх, хто їх буде споглядати.
Щасливі обличчя батьків, фотосесія в студії, перший весільний танець – все буде виглядати просто карколомно. У сюжетах знімків залишається актуальним експромт і принцип несподіванки, але набагато цікавіше і креативніше буде перегляд фамільної фотореліквіі, якщо деякі фотознімки будуть заздалегідь продумані і не позбавлені почуття гумору. Саме про таких унікальних весільних фото мріє кожна дівчина.