Monthly Archives: Серпень 2014

Відео нареченої

050Одна з основоположних сюжетних ліній весільного фільму – тема нареченої. Природно, що з двох головних героїв, їй приділяється більше уваги, ніж нареченому.

(Як правило, чоловіки відчувають набагато менше бажання позувати. Тому сюжет, пов’язаний з нареченим і за часом коротше, ніж весільні кліпи нареченої, і подієво менш насичений. Кліпи, присвячена майбутнім чоловікам, можна подивитися в рубриці Wedding World. Їм присвоєна мітка -Женіхі ).

Сімейне відео

051У житті кожної людини відбувається маса подій, пам’ять про яких приємна і хвилююча. Весілля, сімейні торжества, народження дитини і виписка з пологового будинку, хрестини і перший дзвінок – всього не перелічити. На жаль, далеко не завжди зручно фіксувати ці події самому. Студія “SeG-Video” готова прийти до вас на допомогу в створенні сімейного архіву. Банкети, ювілеї, концерти, ранки і випускні – спектр цих послуг досить широкий.

Після першого знайомства багато хто звертається до нас повторно і багаторазово для освітлення того чи іншого сімейного заходу. З деякими клієнтами ми спілкуємося протягом багатьох років, будучи “штатними сімейними хронікерами”. Документальні матеріли, зняті нами – запорука збереження пам’яті.