Monthly Archives: Листопад 2014

Сценарій весільного кліпу і фільму.

46Що краще – весільний кліп за сценарієм або експромт?
Поради щодо вибору сценарію для зйомок.

Весільний фільм і кліп.
В першу чергу весільне відео це пам’ять на все життя. У кліпі і фільмі повинні бути відображені всі яскраві моменти, передані почуття і емоції. Весільний кліп це коротка версія великого весільного фільму, в такому ролику події можуть бути змонтовані в хронології або хаотично, залежно від побажання нареченої і нареченого і задуму відеографа. Оператор намагається показати весілля по-справжньому такою, яка вона була насправді. Придумувати в монтажі зайві фішки, графічні елементи і інші відволікаючі спецефекти вже немає сенсу, такий монтаж залишився в дев’яностих. Головне відобразити суть того, що відбувається і зробити гарний якісний фільм.

Запис інтерв’ю на весіллі

www.ksemenikhin.livejournal.comЯк зробити весільний фільм цікавішим? Інтерв’ю з гостями. Зворушливе інтерв’ю з нареченим і нареченою.  Запис інтерв’ю для весільного фільму.
Досить недавно я став пропонувати моїм парам записати інтерв’ю прямо на весіллі. Наречений і наречена відповідають на кілька моїх запитань. При цьому вони не чують один одного. Вперше молодята побачать інтерв’ю при першому сімейному перегляді весільного фільму. Інтерв’ю внесе свою родзинку у фільм, урізноманітнює його.

У світі почуттів. Весільна відеозйомка 2015

48Хочеш зберегти спогади про один з найбільш чудових подій у житті – весілля, такими ж яскравими, як в сам святковий день? Ми розповімо тобі, що потрібно для цього зробити. Всі про актуальні методи та способи «консервування» спогадів читай в нашій новій статті.

Сучасне життя повна різноманітних пригод, всіляких подій і незліченної кількості інформації нещадно впливає на якість наших спогадів. Приємні і самі радісні, вони неухильно бліднуть і зовсім стираються з часом. Забуваються подробиці найцінніших моментів нашого життя, ті які нам ніколи не хотілося б забути.