Monthly Archives: Лютий 2015

Класичне весільне фото для двох

38Класична весільна фотографія – це знімки, на яких відображені молодята відповідно до канонів весільної зйомки. Поняття «класичне фото» у кожного майстра – своє. Професійний весільний фотограф (Москва) може зробити стандартний знімок нейтральним, живим, яскравим, креативним або скромним – все залежить від бажань молодят.

Послуги фотографа включають в себе створення постановочних фотографій, знімків загального плану і, звичайно ж, портретне фото нареченої і нареченого крупним планом. З початку ХХ століття збереглася традиція весільної зйомки, коли молода людина сидить на стільці, а за його спиною стоїть наречена і спирається на спинку стільця. Фотограф на весілля, ціни якого включають даний вид весільної зйомки, створить неповторний знімок, адже у кожного майстра – свій почерк і навіть загальноприйняті фотографії будуть виглядати зовсім по-різному.

Фотосесія вагітних в студії

39Нерідкі випадки, коли весільне торжество проходить під час вагітності нареченої. Цей прекрасний період життя майбутньої мами повинен бути відображений! Для цього фотограф в студії може зробити знімки вагітної до весілля або влаштувати фотосесію після свята.

Професійна фотозйомка для майбутніх мам – це можливість залишити пам’ять про найпрекрасніші моменти життя. Досвідчений фотограф Дмитро Торопов подбає про те, щоб зробити гарні знімки, які доповнять ваш весільний альбом. Під час зйомки майбутній мамі забезпечено відмінний настрій і увагу з боку всієї знімальної команди. Відчути себе справжньою принцесою – найкращий подарунок для майбутньої мами!

Весільний відеооператор – відео на пам’ять

40Що б Вам хотілося зберегти на все життя? Ну, звичайно ж, пам’ять про найяскравіших і важливих моментах. І Ви, дійсно, мають рацію. Ніщо так не гріє душу, як перегляд старих фотографій. Напевно, у кожної людини, віком від 20 до 40 років, вдома є фото, де він у один рочок сидить на великому стільці в своєму самому гарному костюмі. Причому, фото з одним і тим же фоном, є практично у всіх жителів в твоєму місті.
Зараз все набагато простіше. Тепер, щоб зробити фотографію, не потрібно їхати в єдину на весь район фотостудію, потрібно, всього лише, дістати мобільний телефон або фотоапарат.

Фотограф на весілля в Києві, ціни і портфоліо

41Якщо ви готуєтеся до весілля, по-перше, вітаємо, по-друге, співчуваємо (знову-таки, в хорошому сенсі). Є кілька основних принципів організації весілля: ви робите все самі, залучаєте знайомих і друзів до виконання завдань або звертаєтеся до фахівців, які надають певні послуги.
Дана стаття буде присвячена другим способом, а саме підбору фотографа на весілля у Києві.
Основними критеріями підбору весільного фотографа є:
– Портфоліо;
– Стаж роботи в цьому напрямку;
– Вартість.

Двокамерна відеозйомка весілля

42Відеозйомка весілля – невід’ємний атрибут свята.
Чим якісніше буде відеозйомка, тим цікавіше буде дивитися ваш фільм протягом багатьох років. Відеозйомка покликана зберегти дорогі серцю моменту на все життя і радувати спогад не одне наступне покоління. А головне це спогади нареченого і нареченої. Перегляд весільного фільму та кліпу це найкраще проведення часу для закоханих у річницю весілля.
Відеооператор
Види і способи весільної відеозйомки.
Існують два види весільної відеозйомки: однокамерна відеозйомка та багатокамерна. Двокамерну зйомку я так само зараховую до багатокамерною зйомці. Відрізняються ці методи, як якістю, так і ціною відповідно. Вибір завжди стоїть за замовником, але я все-таки рекомендую запрошувати на весілля двох відеографів з однієї команди.