Monthly Archives: Березень 2015

Весільна фотозйомка в Москві

31Організувати шикарне весілля, на якій будуть присутні всі родичі і друзі – вельми витратний захід. Обговорюючи питання економії, молодята часто вирішують, що послуги фотографа – та сама непотрібна розкіш, від якої можна відмовитися і обійтися фотографіями, зробленими на звичайні «мильниці».

Однак в останні роки мистецтво весільної зйомки повертається, а красивий весільний фотоальбом знову стає надбанням і гордістю молодої сім’ї. Люди стали розуміти, що професійний фотограф на весілля здатний побачити і відобразити справді незвичайні й цікаві моменти. І вже точно краще залишити на пам’ять два десятки якісних фотографій, ніж сотні розмитих знімків.

Тематика весілля

32Тематика весілля. Чи варто організовувати тематичну весілля?
Як вибрати тематику весілля? Як організувати стильну весілля і де брати ідеї?
Весілля – мрія кожної дівчини. Багато хто з вас з дитинства малюють картинки в голові і представляють цей чудовий день! Маленька дівчинка поступово перетворюється на принцесу і нарешті, зустрічає свого принца. Красиве пропозицію руки і серця, а за ним слідує саме довгоочікуване і прекрасна подія вашого життя – весілля.

Роль відео оператора на весіллі

33Ваша підготовка в самому розпалі. Ви день у день потроху займаєтеся підготовкою весілля. І все вже майже готове, навіть замовили відеозйомку на весілля. А чи знаєте Ви, яка роль відео оператора на Вашому торжестві? Якщо не зовсім, то хоча б загальне уявлення про це маєте. Та й про 3д відеозйомках вже чули.

У відео оператора, насправді, дуже відповідальне завдання. Він повинен протягом дня знаходиться поруч з Вами і знімати всі Ваші дії. Особливу увагу він повинен приділяти обрядам, прогулянці, тостів, першого танцю, розрізання торта і звичайно салют. Адже на підставі всього відзнятого матеріалу він буде робити для Вас весільний фільм. І якщо Ви думаєте що це не складно, то Ви дуже помиляєтеся.

Підготовка до весільної фотосесії

34Враження і спогади навіть від такого незабутнього і довгоочікуваної події, як весілля, на жаль, з часом проходять і забуваються. Тому весільні фотографії – це можливість пережити знову радісні і щасливі емоції. Про технічну сторону питання подбає весільний фотограф, Москва надасть мальовничі фони, а молодята стануть головними дійовими особами.

В узгодженні маршруту весільної прогулянки обов’язково повинен взяти участь фотограф на весілля. У Москві, як і в будь-якому великому місті, існують традиційні місця фотозйомки. Їх краще уникати. Підберіть кілька незвичайних і не «побитих» пейзажів. Навіть звичайна лавка в невеликому парку може стати відмінним фоном для весільної фотографії.

Фотосесія нареченого

35Головні дійові особи на весіллі – наречена і наречений. Так уже склалося, що дівчата приділяють більше уваги своїй зовнішності, але і від того, як буде виглядати майбутній чоловік, залежить якість весільних фотографій. Отже, пропонуємо вашій увазі поради для нареченого від весільного фотографа.

«Дуже важливо підібрати костюм для нареченого, який буде поєднуватися з сукнею нареченої, тоді на фотографіях ви будете виглядати гармонійно» – ділиться досвідом фотограф на весілля Москва. Не варто надягати сорочку з довгим рукавом, якщо на вулиці спекотно. Немає нічого гіршого, ніж незадоволене обличчя нареченого на фотографії. Можна взяти з собою додаткову сорочку і переодягнути її перед банкетом.

Послуги фотографа на весілля. Як правильно вибрати весільного фотографа

36Очікування весільного торжества наповнене суєтою, хвилюваннями, передчуттям чарівництва. А сам день одруження проноситься як одна мить, залишаючись в пам’яті яскравою плямою. Але так вже влаштована наша пам’ять, що з часом спогади стираються і тьмяніють. Часто саме фотографії дозволяють зрозуміти всю значимість минулій церемонії. Вони дають можливість помітити і оцінити те, на що на весіллі не було часу: емоції батьків і свідків, радість друзів і т.д.

Весільний кліп

37День весілля – один з найбільш пам’ятних моментів вашого життя. У цей день найніжніші і зворушливі почуття проявляють один до одного люблячі серця нареченого і нареченої. Мені дуже пощастило, адже я кілька разів на місяць буваю на весіллях і можу знову і знову бачити яскраві посмішки та сльози щастя.
Весільний фільм і кліп допомагає вам у майбутньому знову і знову переживати зворушливі моменти вашого свята. Дуже важливо на відео передати настрій нареченого і нареченої і гостей. Тому в монтажі залишаються найкрасивіші кадри і найважливіші моменти. Крім монтажу основного фільму я роблю художній кліп, який приємно переглядати знову і знову удвох або з близькими та друзями.