Daily Archives: Березень 17, 2015

Роль відео оператора на весіллі

33Ваша підготовка в самому розпалі. Ви день у день потроху займаєтеся підготовкою весілля. І все вже майже готове, навіть замовили відеозйомку на весілля. А чи знаєте Ви, яка роль відео оператора на Вашому торжестві? Якщо не зовсім, то хоча б загальне уявлення про це маєте. Та й про 3д відеозйомках вже чули.

У відео оператора, насправді, дуже відповідальне завдання. Він повинен протягом дня знаходиться поруч з Вами і знімати всі Ваші дії. Особливу увагу він повинен приділяти обрядам, прогулянці, тостів, першого танцю, розрізання торта і звичайно салют. Адже на підставі всього відзнятого матеріалу він буде робити для Вас весільний фільм. І якщо Ви думаєте що це не складно, то Ви дуже помиляєтеся.

Підготовка до весільної фотосесії

34Враження і спогади навіть від такого незабутнього і довгоочікуваної події, як весілля, на жаль, з часом проходять і забуваються. Тому весільні фотографії – це можливість пережити знову радісні і щасливі емоції. Про технічну сторону питання подбає весільний фотограф, Москва надасть мальовничі фони, а молодята стануть головними дійовими особами.

В узгодженні маршруту весільної прогулянки обов’язково повинен взяти участь фотограф на весілля. У Москві, як і в будь-якому великому місті, існують традиційні місця фотозйомки. Їх краще уникати. Підберіть кілька незвичайних і не «побитих» пейзажів. Навіть звичайна лавка в невеликому парку може стати відмінним фоном для весільної фотографії.

Фотосесія нареченого

35Головні дійові особи на весіллі – наречена і наречений. Так уже склалося, що дівчата приділяють більше уваги своїй зовнішності, але і від того, як буде виглядати майбутній чоловік, залежить якість весільних фотографій. Отже, пропонуємо вашій увазі поради для нареченого від весільного фотографа.

«Дуже важливо підібрати костюм для нареченого, який буде поєднуватися з сукнею нареченої, тоді на фотографіях ви будете виглядати гармонійно» – ділиться досвідом фотограф на весілля Москва. Не варто надягати сорочку з довгим рукавом, якщо на вулиці спекотно. Немає нічого гіршого, ніж незадоволене обличчя нареченого на фотографії. Можна взяти з собою додаткову сорочку і переодягнути її перед банкетом.

Послуги фотографа на весілля. Як правильно вибрати весільного фотографа

36Очікування весільного торжества наповнене суєтою, хвилюваннями, передчуттям чарівництва. А сам день одруження проноситься як одна мить, залишаючись в пам’яті яскравою плямою. Але так вже влаштована наша пам’ять, що з часом спогади стираються і тьмяніють. Часто саме фотографії дозволяють зрозуміти всю значимість минулій церемонії. Вони дають можливість помітити і оцінити те, на що на весіллі не було часу: емоції батьків і свідків, радість друзів і т.д.