Monthly Archives: Квітень 2015

Сюжет і сценарій

28Не згоден з фразою деяких відеооператорів: “Пропонуємо зняти Ваше весілля по одному з 5 (10, 30, 50) сценаріїв” … Я вважаю, що сценарій у ВАШОЇ весілля ОДИН !!! Він тільки Ваш! Він єдиний і неповторний!
Хтось заперечить: яка неповторність? Всі весілля схожі, у всіх один сценарій. C цією думкою теж посприяє. Так, місця фото-відеосесії типові, так – регламент обмежений, та ще багато всяких «так» … Але ж героями вашого весілля є ВИ !!!

Основи весільної фотозйомки

29З точки зору фотозйомки весільну церемонію можна розділити на кілька етапів, до кожного з яких необхідно грунтовно підготуватися. Професійний весільний фотограф повинен розуміти всі особливості зйомки і бути до них готовим.

Робота фотографа на весілля починається ще до викупу нареченої. Дуже зворушливими і хвилюючими виходять кадри нареченої в очікуванні нареченого. Не зайвою буде зйомка весільних атрибутів: обручок, вінчального букета, весільного плаття і багато чого іншого. Такі фотографії, включені в послуги фотографа, відмінно підійдуть для оформлення весільного альбому і створення колажів.

Відеозйомка весілля вартість

030Що входить у вартість відеозйомки весілля?
Ціноутворення. З чого складається робота відеографа?
І нарешті, мій улюблений питання – «Чому так дорого?».

Дорогі друзі, я продовжую відповідати на актуальні питання. Природно, найперше питання до відеографії «Скільки коштують послуги» і «Що входить у вартість». Іноді мене запитують: «Чому так дорого?».