Monthly Archives: Травень 2015

У чому завдання весільного фотографа?

24У кожній професії є мета і заду: архітектор створює проект нової будівлі, візажист – підбирає образ. І весільний фотограф аж ніяк не виняток з правил. Протягом усього часу існування фотографії, головним завданням фотографа було і залишається створення чудових знімків.

Ось і виходить, що чим вище майстерність, тим вище сума, яку призначить фотограф на весілля. Москва, як один з найбільших міст світу, в повній мірі демонструє цю тенденцію. Але це не означає, що кожен гідний названої суми. Навіть фотограф на весілля недорого може бути професіоналом. Про це розповість портфоліо, ознайомитися з яким можна, як правило, на сайті фотографа на весілля.

Фотозйомка

25У Вас сьогодні весілля … День, коли мрії збуваються, мрії колись маленької принцеси про білу сукню, про прекрасного принца, про грандіозному святі з сотнею повітряних куль і посипаної пелюстками білих троянд доріжці до вівтаря.
Можливо, мрії у вас були інші, але все ж весілля – це той самий день, день коли два люблячих людини вирішили стати сім’єю, міцною, дружною, назавжди. І ось сукню, то саме плаття з далеких мрій знайдено, запрошення розіслані, і … цей день повинен залишитися в пам’яті навека, в пам’яті майбутніх дітей, онуків і правнуків. І в цьому вам допоможу я – професійний весільний фотограф в м.Києві.

Відеозйомка весіль – досвід ближнього зарубіжжя

26Молодята можуть вибрати практично будь-яке місце для зйомок. Це можуть бути Червона площа, Олександрівський сад, ТК «Охотний ряд» і т. Д. Наприклад, в ТК «Охотний ряд» дуже красиві фонтани, сходи, простір з відмінною панорамою Кремля і Червоної площі. Звідси відмінно проглядається вулиця Тверська. У майбутньому вами може бути проведена фотозйомка свят або відеозйомка весіль поряд з одним з цих місць.

Весільна фотосесія взимку

27Весільні фотографи зізнаються, що пік весільного сезону припадає на літо, а й взимку люди теж одружуються. Сьогодні ми поділимося порадами, як організувати весільну фотосесію взимку без зіпсованого настрою і замерзлих гостей.

У природи нема поганої погоди. Однак одягнутися все ж доведеться тепліше. Щоб фотограф на весілля зробив хоча б кілька вдалих кадрів на тлі зимового пейзажу, доведеться трохи померзнути. З іншого боку, молодята в дублянках і куртках виглядають не кращим чином. Навіть найстильніша куртка здатна зіпсувати відчуття урочистості. Весільні салони пропонують різні накидки і манто, які підкреслять ніжний образ нареченої.