Daily Archives: Травень 11, 2015

Відеозйомка весіль – досвід ближнього зарубіжжя

26Молодята можуть вибрати практично будь-яке місце для зйомок. Це можуть бути Червона площа, Олександрівський сад, ТК «Охотний ряд» і т. Д. Наприклад, в ТК «Охотний ряд» дуже красиві фонтани, сходи, простір з відмінною панорамою Кремля і Червоної площі. Звідси відмінно проглядається вулиця Тверська. У майбутньому вами може бути проведена фотозйомка свят або відеозйомка весіль поряд з одним з цих місць.

Весільна фотосесія взимку

27Весільні фотографи зізнаються, що пік весільного сезону припадає на літо, а й взимку люди теж одружуються. Сьогодні ми поділимося порадами, як організувати весільну фотосесію взимку без зіпсованого настрою і замерзлих гостей.

У природи нема поганої погоди. Однак одягнутися все ж доведеться тепліше. Щоб фотограф на весілля зробив хоча б кілька вдалих кадрів на тлі зимового пейзажу, доведеться трохи померзнути. З іншого боку, молодята в дублянках і куртках виглядають не кращим чином. Навіть найстильніша куртка здатна зіпсувати відчуття урочистості. Весільні салони пропонують різні накидки і манто, які підкреслять ніжний образ нареченої.