Monthly Archives: Червень 2015

Чорно білі фотографії закоханих

16Чорно-біла фотографія – це класичний напрям у мистецтві фотографії. І весільна зйомка не виняток. Багато весільні фотографи Москви віддають перевагу саме цей стиль, завдяки глибокій виразності і витонченості кольору.

Робота з чорно-білим форматом – це досить складно і необхідно володіти певними навичками. Тільки професійний фотограф на весілля зможе зробити якісні чорно-білі весільні фотографії.

Однак, незважаючи на всю красу знімків, чорно-білі фотографії мають кілька мінусів:

– Фотограф на свято має володіти мистецтвом чорно-білої фотографії на достатньому рівні

– Чорно-білі знімки ніколи не зможуть передати яскравість і насиченість фарб природи.

Основи весільної фотозйомки

17З точки зору фотозйомки весільну церемонію можна розділити на кілька етапів, до кожного з яких необхідно грунтовно підготуватися. Професійний весільний фотограф повинен розуміти всі особливості зйомки і бути до них готовим.

Робота фотографа на весілля починається ще до викупу нареченої. Дуже зворушливими і хвилюючими виходять кадри нареченої в очікуванні нареченого. Не зайвою буде зйомка весільних атрибутів: обручок, вінчального букета, весільного плаття і багато чого іншого. Такі фотографії, включені в послуги фотографа, відмінно підійдуть для оформлення весільного альбому і створення колажів.

Саме ваш фотограф

18Готуючись до такого казкового події як весілля, що не багато пар замислюються про якість послуг. Чому так відбувається? У наш час все тому, що економічна обстановка розташовує до того, що б люди шукали послуги дешевше. Але це не правильно.
І між іншим, не завжди ціна яка трохи нижче говорить про те, що якість послуг буде поганим. Багато фотографів та відео оператори в цьому році залишили ціни минулого року. Для того що б знайти свого фотографа, який задовольнить вас як якістю послуг так і ціновою політикою досить приділити пошуку деякий час.

Хрещення вашого первістка

19Ніхто не замислюється про те, що багато людей, які тим чи іншим чином доторкаються до нашого життя, іноді можуть залишитися поруч надовго, а іноді і назавжди. Ми говоримо про тих людей, з якими ви перетинаєтеся по життю, а потім вони стають дуже близькими.

Ось, наприклад ви звернулися за допомогою в весільне агентство. Ви кілька разів зустрічаєтеся з співробітниками або безпосередньо з начальством. Ця команда допомагає вам створити ідеальний свято, і в якийсь момент ви розумієте, що ці люди вам стали близькі, ви б з ними і на пікнік сходили.

Секрети весільних фотографій

020Цікаві та запам’ятовуються весільні фотографії, безумовно, залежить від професіоналізму весільного фотографа, але аж ніяк не останню роль в цьому відіграє підготовка до фотосесії. Про те, що не варто робити перед зйомкою, розповідають фахівці:

«На передодні торжества ми не рекомендуємо їсти жирне, борошняне або солодке, вживати алкоголь і проводити безсонну ніч. Все це може залишити негативний «слід” на вашій шкірі. Почервонілі очі можна заспокоїти огіркової маскою або спеціальними очними краплями », – впевнений Дмитро Топоров – професійний фотограф на весілля в Москві.

Відеозйомка весілля – нюанси замовлення

21Весілля – найбільш масштабний і яскраве свято в житті багатьох людей. І якщо у вас незабаром належить весілля і ви хочете якомога повніше зберегти спогади про своє весілля, то без весільної відеозйомки вам просто не обійтися. На відміну від фотографій, весільний фільм значно повніше передасть атмосферу вашого весільного торжества, хід подій, теплоту ваших почуттів і ваших близьких.
Що найважливіше у весільному фільмі?

Відеозйомка з друзями

22Як зайняти друзів під час прогулянки, щоб вони не нудьгували? Поради відеографа з відеозйомки весільного кліпу за участю друзів.


Один з поширених питань: Антон, а що будуть робити друзі на весіллі? Чим їх зайняти, щоб вони не занудьгували і не втратили настрій?

Відеозйомка весільного кліпу з друзями.
Весільна прогулянка це не тільки зйомка нареченого і нареченої. Так само буде дуже весело разом друзями відзняти веселий позитивний кліп. Гості будуть дуже раді взяти участь у зйомках, тим більше вони зможуть побачити себе на відео і посміятися від душі.

Весільна відеозйомка – робимо правильний вибір

23Готуючись до весілля кожна пара, безсумнівно, думає про те, що ця подія має запам’ятатися назавжди. І найкращим варіантом для того що б запам’ятати кожну мить є весільна відеозйомка. Адже завдяки весільним фільмам можна через багато років згадати все, кожну хвилину того щасливого моменту. І якщо раніше відеозйомка весілля була аматорської, то зараз це професійна зйомка з монтажем фільму.
У наш час студій, які займаються весільними зйомками дуже багато, і дуже складно вибрати саме того, кому хотілося б довірити настільки відповідальне завдання. Адже так не хочеться в підсумку розчаруватися. Ось тому при виборі відео оператора слід враховувати деякі моменти, які спочатку, перед підписанням договору, потрібно визначити.