Daily Archives: Червень 11, 2015

Саме ваш фотограф

18Готуючись до такого казкового події як весілля, що не багато пар замислюються про якість послуг. Чому так відбувається? У наш час все тому, що економічна обстановка розташовує до того, що б люди шукали послуги дешевше. Але це не правильно.
І між іншим, не завжди ціна яка трохи нижче говорить про те, що якість послуг буде поганим. Багато фотографів та відео оператори в цьому році залишили ціни минулого року. Для того що б знайти свого фотографа, який задовольнить вас як якістю послуг так і ціновою політикою досить приділити пошуку деякий час.

Хрещення вашого первістка

19Ніхто не замислюється про те, що багато людей, які тим чи іншим чином доторкаються до нашого життя, іноді можуть залишитися поруч надовго, а іноді і назавжди. Ми говоримо про тих людей, з якими ви перетинаєтеся по життю, а потім вони стають дуже близькими.

Ось, наприклад ви звернулися за допомогою в весільне агентство. Ви кілька разів зустрічаєтеся з співробітниками або безпосередньо з начальством. Ця команда допомагає вам створити ідеальний свято, і в якийсь момент ви розумієте, що ці люди вам стали близькі, ви б з ними і на пікнік сходили.

Секрети весільних фотографій

020Цікаві та запам’ятовуються весільні фотографії, безумовно, залежить від професіоналізму весільного фотографа, але аж ніяк не останню роль в цьому відіграє підготовка до фотосесії. Про те, що не варто робити перед зйомкою, розповідають фахівці:

«На передодні торжества ми не рекомендуємо їсти жирне, борошняне або солодке, вживати алкоголь і проводити безсонну ніч. Все це може залишити негативний «слід” на вашій шкірі. Почервонілі очі можна заспокоїти огіркової маскою або спеціальними очними краплями », – впевнений Дмитро Топоров – професійний фотограф на весілля в Москві.