Daily Archives: Червень 17, 2015

Чорно білі фотографії закоханих

16Чорно-біла фотографія – це класичний напрям у мистецтві фотографії. І весільна зйомка не виняток. Багато весільні фотографи Москви віддають перевагу саме цей стиль, завдяки глибокій виразності і витонченості кольору.

Робота з чорно-білим форматом – це досить складно і необхідно володіти певними навичками. Тільки професійний фотограф на весілля зможе зробити якісні чорно-білі весільні фотографії.

Однак, незважаючи на всю красу знімків, чорно-білі фотографії мають кілька мінусів:

– Фотограф на свято має володіти мистецтвом чорно-білої фотографії на достатньому рівні

– Чорно-білі знімки ніколи не зможуть передати яскравість і насиченість фарб природи.

Основи весільної фотозйомки

17З точки зору фотозйомки весільну церемонію можна розділити на кілька етапів, до кожного з яких необхідно грунтовно підготуватися. Професійний весільний фотограф повинен розуміти всі особливості зйомки і бути до них готовим.

Робота фотографа на весілля починається ще до викупу нареченої. Дуже зворушливими і хвилюючими виходять кадри нареченої в очікуванні нареченого. Не зайвою буде зйомка весільних атрибутів: обручок, вінчального букета, весільного плаття і багато чого іншого. Такі фотографії, включені в послуги фотографа, відмінно підійдуть для оформлення весільного альбому і створення колажів.