Daily Archives: Липень 15, 2015

Весільний макіяж – новини 2015

68Є так само головним в образі нареченої, як і плаття або фата. Тільки грамотно підібраний макіяж може підкреслити красу нареченої в урочистий день.
Якщо у нареченої підібраний незвичайний образ, то слід підбирати правильний весільний макіяж до цього образу для того що б завершити композицію. Правильно виконаний макіяж буде вигідно підкреслювати красу обличчя на весільному фото і відео на весілля. У будь-якому випадку потрібно заздалегідь вибрати стиль і перепробувати все, що сподобалося. Якщо ви наймаєте візажиста, то слід що б він відрепетирував наносити потрібний вам макіяж.

Весільний фотограф. Як правильно спілкуватися?

7У процесі підготовки до весілля так важливо не упустити жодної деталі, щоб день торжества був дійсно незабутнім і щасливим. Весільний фотограф в Москві допоможе вам у цьому! У його завдання входить закарбувати скороминущі посмішки і ніжні погляди молодят.

Якщо ви вирішили відмовитися від послуг фотографа, то цілком можна обійтися фотографіями, зробленими гостями і родичами. Однак над непрофесійними кадрами доведеться серйозно попрацювати в фотошопі. Для того щоб позбавити себе від непотрібних турбот варто запросити фотографа на весілля.