Daily Archives: Липень 25, 2015

Видеосьемка лавсторі

64Яку я пропоную, в перекладі з англійської означає Історія Любові. І якщо практично у всіх молодят є весільні кліпи та фільми, то існуванням у сімейному відеоархіві екранізації власної історії любові може похвалитися далеко не кожна пара. Являє собою Лавсторі невеликий, але ємний, красивий фільм, який триває близько 3-6 хвилин. Він розповідає про взаємини нареченого і нареченої, і заснований на реальних чи вигаданих подіях.

Вибираємо сукню для невисокои нареченої

2Один знайомий весільний фотограф з Москви якось зізнався, що частіше, ніж з будь-якими іншими труднощами, він стикається з однією і тією ж вельми «пікантної» проблемою: нареченої не вміють вибирати весільну сукню!

І справа не у вартості і «модності» головного весільного аксесуара а в тому, що, плаття, яке подобається нареченій, не завжди підходить їй за фізіологічними особливостями. Наприклад, невисоким дівчатам не йдуть пишні або короткі сукні. «У такому вбранні вони виглядають безглуздо і це складно виправити навіть за допомогою фотошопу» – зізнається Дмитро – професійний фотограф на весілля.