Хто такий весільний розпорядник

Ще недавно під послугою «проведення весілля» в першу чергу розуміли роботу тамади. Однак зараз така подія, як весілля, включає в себе досить багато всіляких моментів, без яких вже не обходиться жодне весілля. Протягом всього весільного дня в організації весілля бере участь маса всіляких фахівців. Оформлювачі, флористи, водії, фото і відеооператори, перукарі, кухарі, офіціанти, провідні, артисти. Список можна продовжувати і продовжувати.

Хто повинен координувати роботу всіх цих професіоналів? Хто знатиме що ?, коли ?, як ?, у скільки ?, хто? і чому? буде робити? Тут вам незамінна допомога весільного розпорядника (менеджера), його ще називають організатором весілля. На заході весільний розпорядник (менеджер) вже став традиційною і незамінною фігурою на будь-якому весільному торжестві. Там це послуга дуже розвинена. У нас в країні сьогодні поняття весільного розпорядника (менеджера) все активніше приживається в сфері весільних послуг. Саме він координує і контролює роботу всіх задіяних на весіллі служб і фахівців. Він владнає всі виникаючі в процесі питання, він організовує гостей і буде стежити за часом, щоб все зробити і встигнути в термін. Він як ангел-охоронець завжди буде десь поруч. Вам залишиться повністю насолодитися найважливішим днем ​​Вашої нової сімейного життя, а вашим гостям – віддатися безтурботному відпочинку.

Крім безпосередньої роботи в день весілля, ваш весільний розпорядник (менеджер) буде разом з вами планувати і готувати всі етапи вашого торжества. Допоможе зорієнтуватися серед безлічі різних пропозицій на ринку весільних послуг, складе хронометраж заходи, допоможе в підготовці сценарію весільного торжества.

ОСЬ ТІЛЬКИ ДЕЯКІ ФУНКЦІЇ, ЯКІ ВІЗЬМЕ НА СЕБЕ ВАШ ВЕСІЛЬНИЙ РОЗПОРЯДНИК (МЕНЕДЖЕР):

Проконтролює, як прикрашені машини, чи приїдуть вони вчасно.
Доставить букет нареченої в руки нареченого
Розсадить гостей по автомобілям
Організовує гостей в РАГСі на зустріч молодих, фотографування та ін.
Стежитиме за таймингом під час весільної прогулянки.
Під час банкету допоможе гостям знайти гардероб і туалет, розпорядиться, коли подавати гаряче і коли виносити торт, зустріне артистів.
Навіть після від’їзду молодих з ресторану, весільний розпорядник (менеджер) продовжує працювати. Він вирішить, коли банкет пора закінчувати або навпаки владнає питання про продовження часу роботи офіціантів і ді-джея.

І це лише мала частина питань, відповіді на які знайде ваш весільний розпорядник (менеджер). Крім того на весіллі можуть виникнути такі ситуації, які передбачити або підготувати заздалегідь просто неможливо. Весільний розпорядник (менеджер) допоможе вирішити виникаючі проблеми завдяки своєму досвіду, знань і особистим зв’язкам.

Розглянемо протилежну ситуацію, коли всі питання по організації весілля візьмуть на себе самі молодята. При такому підході до дня весілля майбутнє подружжя вже відчувають себе досить втомленими, а їм ще належить вирішувати масу питань протягом весільного дня. У нареченої буде постійно дзвонити телефон, де разом з привітаннями будуть лунати голоси фотографа, адміністратора ресторану, водія, артистів, ведучого та інших фахівців. А якщо щось пішло не за планом? Хто буде екстрено складати новий план?

У вас ще залишилися сумніви, чи потрібен вам весільний розпорядник (менеджер)? Якщо ви плануєте скромне торжество, то може бути і НІ. А якщо ваше весілля ризикує отримати звання шикарною або весілля «з розмахом», тоді ТАК!

Якщо ви після весільного торжества шукаєте роботу розпорядником в Києві або його околицях і шукаєте, кажучи російською мовою: Где поселиться для работы в Киеве: обзор пригородов и жилых комплексов «Крона Парк» и «Лесной квартал» в Броварах

І головне правило. Вибирайте весільного розпорядника (менеджера) інтуїтивно, до душі. Ця людина повинна бути в першу чергу вам симпатичний.