Квіти і букети з доставкою – подарунок на всі випадки життя

Яких тільки приводів для радості не буває. Це і свята друзів і коханих – дні народження, весілля, і зустрічі з тими, з ким давно не бачилися – однокласниками або однокурсниками, початок або завершення важливого етапу – диплом університету, випускний в школі, повернення з армії. Словом, для радості завжди знайдеться свято. А значить, може знадобитися подарунок.

Замовити квіти з доставкою у Києві – це універсальне рішення непростого завдання. Незалежно від статі або віку свіжий і яскравий букет стане відмінним презентом. Замовлення квітів, троянди, лілії, орхідеї, гербери, хризантеми – словом, будь-які види і композиційні поєднання припадуть до смаку і молоденької випускницю, і зрілого ювіляру. Вам потрібно лише знати привід, а все інше – наша робота.
Замовлення квітів: правила вибору

Проте, композицію, склад і стиль все ж диктує конкретний привід. Тому всі дорогі й дешеві квіти у Києві можна умовно розділити на «чоловічі» і «жіночі», а також «особисті» і «формальні». Щоб не зробити фатальної помилки, слід керуватися рядом важливих правил.

Ось вони. Якщо Ви вирішили букет квітів замовити з доставкою за адресою, де проживає Ваша кохана, то найоптимальнішим ходом буде купити саме те, що відповідає її смаку. Жінки, як правило, набагато прискіпливіше і вимогливіше ставляться до подарунків своїх кавалерів, ніж до презентів від незнайомців. Тому спочатку з’ясуйте, що саме вона вважає за краще, а потім вже можна буде купити квіти з доставкою додому або на роботу.

Багато з Вас, напевно, підсвідомо назвуть як «чоловічих» такі рослини, як гладіолуси і іриси. Це, безумовно, так, але цим вибір не обмежується.

Купити букет квітів з доставкою в подарунок чоловікові можна і більш презентабельний і цікавий по своєму наповненню і гамі. Троянди, гербери, кали, бамбук, дельфиниуми – ось з чого можна складе відмінну, барвисту і стильну композицію для справжнього мачо. Колір – ось, що буде разюче відрізняти жіночий букет від чоловічого. Для представників сильної половини він повинен бути соковитим, яскравим, ні в якому разі не ніжним і пастельним. Якщо вдасться поєднувати максимально контрастують кольору – наприклад, чорні і білі кали, криваво-червоні троянди з інтенсивно-зеленими декоративними елементами – композиція однозначно тільки виграє від цього.

Де замовити квіти з доставкою

Найголовніше в роботі кур’єрської служби – оперативність. Найважливіша характеристика магазину – великий асортимент і можливість вибору. Ми раді запропонувати Вам і те, і інше. У нас Ви не просто зможете купити букет у Києві,. З нашою допомогою Ви знайдете ідеальний подарунок для близької людини. Для Вас ми зібрали найкращі квіти і склали самі презентабельні композиції. Для Вашої зручності всі наші пропозиції ми розподілили за категоріями: свят і приводів. Ми знаємо, який букет обрадує Вашу улюблену в день Святого Валентина, а який – припаде до душі суворому начальнику в його ювілей.