Основи весільної фотозйомки

29З точки зору фотозйомки весільну церемонію можна розділити на кілька етапів, до кожного з яких необхідно грунтовно підготуватися. Професійний весільний фотограф повинен розуміти всі особливості зйомки і бути до них готовим.

Робота фотографа на весілля починається ще до викупу нареченої. Дуже зворушливими і хвилюючими виходять кадри нареченої в очікуванні нареченого. Не зайвою буде зйомка весільних атрибутів: обручок, вінчального букета, весільного плаття і багато чого іншого. Такі фотографії, включені в послуги фотографа, відмінно підійдуть для оформлення весільного альбому і створення колажів.

Фотозйомка викупу нареченої зажадає від фотографа на свято зосередженості і вміння працювати в натовпі людей. Особливу увагу варто приділити прикрасі місця викупу, так як середньостатистичні під’їзди багатоквартирних будинків навряд чи стануть приємним фоном для весільних фотографій. Якщо молодята не врахували цей момент, то весільний фотограф (Москва) повинен нагадати їм про це.

Як правило, в РАГСі до початку церемонії у фотографа є трохи часу, щоб зробити кілька знімків. Негативним моментом фотозйомки в палаці одруження є невдале освітлення, але це можна підкоригувати в фотошопі, що обов’язково зробить фотограф на весілля. Недорого використовувати кілька різних фотоапаратів одночасно, щоб потім вибрати найбільш вдалі кадри.

І, нарешті, найцікавіше – фотозйомка на природі. Поки гості гуляють і відпочивають, молодятам належить грунтовно попрацювати разом з весільним фотографом, щоб зберегти самі прекрасні моменти їх починається спільного життя.