Професійні весільні фотографії. Поради

14Крім стилю та ідей весільної зйомки велике значення має те, як молодята поводяться в кадрі. Весільний фотограф Москва обов’язково підкаже, як правильно поводитися під час весільної фотосесії. Існує кілька маленьких секретів, як виглядати фотогенічно на фотографіях.

Куди дивитися? Запам’ятайте, що професійні весільні фотографії-це не паспортна і не портретна фотографія. Не варто дивитися прямо в камеру, це робить обличчя неприродним. Про це повинен сказати фотограф на весілля, перш ніж почати фотосесію. Краще спрямувати свій погляд у бік або встати в півоберта.

Тримайте спину прямо. «Як не дивно, але коли людина сутулиться, він виглядає значно вище свого зростання. Особливо безглуздо це виглядає, коли наречена спочатку трохи вище нареченого і сутулиться на фотографії, це підкреслює низький зріст чоловіка. Тримайте спину прямо »- радить фотограф на весілля недорого.

Посміхайтеся! Весілля – самий урочистий і щасливий день, саме час посміхатися всім і кожному. Весільний фотограф повинен уміти відобразити те, як молодята посміхаються один одному, і при цьому не зіпсувати кадр, тому що чим ширше людина посміхається, тим вже стають його очі.

Відчуйте себе жирафом. Для того щоб на фотографіях у вас не було подвійного підборіддя, необхідно злегка витягнути шию і нахилитися до камери. Чи не задирайте підборіддя, а навпаки – опустіть його трохи, але не перестарайтеся. Якщо ви не впевнені в тому, що робите це правильно, фотограф на свято підкаже вам правильний кут нахилу, адже йому з боку видніше.

Що робити з руками? Часто молодята не знають, куди подіти руки під час фотосесії. «Варіантів маса – запевняє весільний фотограф з Москви – Можна покласти їх у кишені, закласти за спину або стати в позу “руки в боки”.