Весільні фотографії ідеї

1Отже, весільний фотограф обраний, саме час підготуватися до фотосесії. Напевно, ви вже переглянули жоден десяток фотографій в інтернеті, велика частина з яких знята по «шаблоном». Професійний фотограф на весілля в Москві повинен запропонувати незвичайні ідеї для вашого альбому. Адже так важливо залишити на пам’ять індивідуальні фотографії, що розповідають історію саме ваших взаємин.

Для того щоб робота фотографа на свято не була марною, необхідно заздалегідь обговорити з фахівцем стиль та ідеї весільних фотографій. Головне – не боятися пропонувати нестандартні рішення і прислухатися до думки весільного фотографа, адже у нього за плечима великий досвід роботи зі створення весільних фотографій.

Як правило, на зйомці використовуються традиційні постановочні кадри, позбавлені індивідуальності. Але якщо підійти до процесу творчо, то замість класичної фотографії родичів на тлі ресторану, фотограф на весілля може відобразити вас у незвичному образі. Наприклад, наречений і наречена можуть відкривати шампанське або встати на тлі міських висоток.

Спробуйте відмовитися від шаблонів і включити свою фантазію. В послуги професійного фотографа входить і творча сторона процесу зйомки. Фахівець може запропонувати певний стиль весільних фотографій або незвичайні ідеї для кадрів. Наприклад, замість звичних фотографій на тлі зеленого парку можна сфотографуватися біля зруйнованої будівлі, в музеї або фойє ресторану з незвичайним інтер’єром.

Такі постановочні знімки (за умови наявності художнього смаку і творчого мислення у весільного фотографа) підкреслюють важливість події і відображають індивідуальність пари. Весільний альбом з «живими» і нестандартними фотографіями виходить набагато цікавіше, ніж класичні знімки молодят.