ВИБІР відеооператорів

055Перший, і самий очевидний крок – прислухатися до порад близьких і друзів вже зверталися з цього питання до фахівців. Якщо рад отримати ніде, на допомогу приходить інтернет. Соціальні мережі, спеціалізовані форуми, персональні сайти – інформації – море. Окресливши коло кандидатів, приступаєте до відбору.

Безумовно, ключовий момент вибору – бюджет. Однак, потрібно розуміти, що ціноутворення, як правило, дуже гнучка штука. Не бійтеся торгуватися!

Весільний фільм Одеса
Також, одним з найважливіших принципів відбору є репутація. Не довіряйте тільки рекламі, обов’язково пошукайте відгуки про роботу передбачуваного відеооператора. Все-таки “сарафанне радіо” є досить об’єктивним методом оцінки майстерності весільного фахівця, його відповідальності і порядності.

Однозначно варто оцінювати послуги того чи іншого відеооператора і його професіоналізм, зустрівшись з ним особисто. Крім розгляду безпосередньо робіт, їх стилю і якості, зустріч – це непоганий привід, щоб скласти для себе адекватне враження про людину. Вам напевно буде приємніше бачити у себе на весіллі чи святі комунікабельну, підтягнутого, охайно одягненого фахівця, ніж типу, від якого Ваші гості, та й Ви самі будете відчувати дискомфорт.

До моменту зустрічі ви повинні визначитися в деяких принципових моментах. Наприклад, яким Ви хочете бачити свій весільний фільм і якою має бути його тривалість. Можливо, для вас визначальним є технічне оснащення. Не соромтеся задавати питання і домагайтеся відповіді. Ви повинні чітко розуміти ЗА ЩО ви платите свої гроші. Скільки часу відбувається зйомка? Що Ви отримаєте в результаті? Яка вартість фільму і терміни його виготовлення? Як відбувається розрахунок? Чи є у оператора якісь побажання або обмеження в роботі?

У зв’язку з активним просуванням VDSLR зйомки ви повинні чітко розуміти її особливості, можливості та обмеження. Якісно виконати таку роботу може тільки команда, яка використовує кілька апаратів, об’єктивів, аудіоапаратуру, стабілізуючий обладнання і т.д. Вартість фільму в такому випадку однозначно не може бути низькою. Якщо ж зйомку веде один оператор, на виході ви ризикуєте отримати матеріал не відповідний вашим очікуванням.

Весільна відеозйомка. Сергій Головань. Студія в Одесі існує безліч компаній і приватних осіб, що надають послуги у сфері весіль. Кожен, з ким Ви будете зустрічатися, так чи інакше буде стверджувати, що він найкращий. Це абсолютно нормальне явище. Ринок весільних послуг – це все ж звичайний ринок. І, саме тому, не обмежуйтеся розмовою тільки з одним фахівцем. Ви шукаєте краще, і Ви праві. Зустрічайтеся, оцінюйте, порівнюйте, вибирайте.

І раз вже ми заговорили про проблему ВИБОРУ, то рекомендую ознайомитися з інформацією щодо вибору фотографа, ведучого, РАГСу і церкви для вінчання, а так само заглянути на сторінку колег – тих людей, кого я вважаю професіоналами у сфері весільних послуг в Одесі.