Асистент весільного фотографа

13Підготовка до весільного торжества включає вибір весільного фотографа, який повинен бути фахівцем високого рівня, щоб зробити професійні фотографії, які назавжди залишаться в сімейній колекції, як пам’ять про самому зворушливому і щасливий день у вашому житті.

Коли молодята дізнаються ціни фотографа на весілля, вони цікавляться, що входить в цю вартість. Професійний фотограф на свято без праці розповість, з чого складається сума. Багатьох бентежить пункт «ассистент фотографа», адже працює весільний фотограф, а ось що робить помічник незрозуміло, і значить, на його послугах можна заощадити.

Насправді, фотографу на святі працювати одному досить складно: важкі сумки з технікою будуть заважати роботі фахівця, одна людина не може контролювати і фотографувати одночасно, крім того, необхідно регулювати освітлення і робити купу інших дрібниць. Якщо весільний фотограф буде працювати один, це може вплинути на якість весільних фотографій.

Асистент допомагає фотографу на весіллі в створенні індивідуальних і оригінальних знімків. Наприклад, він встановлює додаткове освітлення (в проблемних місцях), що позитивно позначається на кінцевому результаті фотосесії – весільних фотографіях. Тому, участь помічника в роботі фотографа на весілля недорого – абсолютно нормальне явище.

Якщо ви хочете отримати якісний весільний альбом, в якому будуть професійно зроблені знімки, то не варто економити на послугах весільного фотографа і відмовлятися від такого додаткового пункту, як робота асистента. Весілля – самий урочистий і незабутній день, гідний бути відображеним назавжди.