Фотограф на весілля в Києві, ціни і портфоліо

41Якщо ви готуєтеся до весілля, по-перше, вітаємо, по-друге, співчуваємо (знову-таки, в хорошому сенсі). Є кілька основних принципів організації весілля: ви робите все самі, залучаєте знайомих і друзів до виконання завдань або звертаєтеся до фахівців, які надають певні послуги.
Дана стаття буде присвячена другим способом, а саме підбору фотографа на весілля у Києві.
Основними критеріями підбору весільного фотографа є:
– Портфоліо;
– Стаж роботи в цьому напрямку;
– Вартість.Перш за все, починаючи шукати, дивіться на портфоліо цієї людини. Доступ до портфоліо має бути онлайн, це може бути сайт, аккаунт вконтакте (теж досить ненадійний варіант), але до нього повинен бути відкритий доступ. Ну, самі подумайте, якщо фотограф має хороші роботи, він ними пишається і виставляє, як приклад того, що може бути у вас. Виникають випадки, коли пропонують вислати фото особистими повідомленнями, в більшості випадків, вам висилають не свої фотографії.
Для того, щоб визначити, який саме фотограф на весілля в Києві краще робить свою справу, експертом бути не треба, ви обираєте для себе, а не визначаєте лідера гонки. Дивіться на стиль, вибір місць, варіанти обробки та перелік послуг. Не полінуйтеся переглянути кілька сторінок пошуковиків, вибір досить великий, ціни різні, приклади робіт теж, комусь подобається більше контрасту, яскравості, хтось віддає перевагу більш м’які кольори і т.д.

Припустимо з першим пунктом визначилися, сподобалися кілька варіантів, переходимо до другого – спілкування. Обдзвоніть всі варіанти, дізнайтеся чи вільні дати, деякі сайти додають форму для перевірки його зайнятості, в певні числа. У певні сезони це зайняті люди. При особистому спілкування не соромтеся задавати будь-які питання по темі весільної фотографії: скільки він працює, в даному напрямок, кількість весіль за цей період, що він пропонується за ці гроші, коли ви отримаєте свої фото, скільки оброблених і сирих буде надано.

Зібравши всі дані по другому пункту, ви зможете відмести основну частину тих, хто не підходить. І переходити до розгляду третього пункту – ціна питання. Багато в чому, все залежить від тривалості зйомки, ціна за годину починається з 300 і до 800 грн., Якщо замовляти зйомку на цілий день (12-14 годинку), це може коштувати вам від 3000 до 15000 грн., Якщо це більше, то до вас на весілля в Київ повинен приїжджати фотограф відомий не тільки на території України, який довгі роки набивав руку в цій справі. Дані актуальні на квітень 2015.