Фотосесія нареченого

35Головні дійові особи на весіллі – наречена і наречений. Так уже склалося, що дівчата приділяють більше уваги своїй зовнішності, але і від того, як буде виглядати майбутній чоловік, залежить якість весільних фотографій. Отже, пропонуємо вашій увазі поради для нареченого від весільного фотографа.

«Дуже важливо підібрати костюм для нареченого, який буде поєднуватися з сукнею нареченої, тоді на фотографіях ви будете виглядати гармонійно» – ділиться досвідом фотограф на весілля Москва. Не варто надягати сорочку з довгим рукавом, якщо на вулиці спекотно. Немає нічого гіршого, ніж незадоволене обличчя нареченого на фотографії. Можна взяти з собою додаткову сорочку і переодягнути її перед банкетом.

«Напередодні весілля краще лягти раніше, ви повинні виглядати відпочив і бадьорим, – радить весільний фотограф – не варто класти в кишені піджака і брюк об’ємні предмети – на фотографіях це буде виглядати безглуздо». Все необхідне (телефон, гаманець, сигарети) можна віддати свідкам або покласти в сумочку нареченої.

Для того щоб весільна фотосесія пройшла на «ура» необхідно уважно прислухатися до порад фотографа на весілля, ціни якого включають постановочну зйомку на прогулянці. Не варто нервувати і вести себе неприродно, краще просто розслабитися і отримувати задоволення від процесу зйомки. Не зайвим буде і участь у роботі фотографа на святі: діліться своїми ідеями для весільних фотографій.

Наречений повинен пам’ятати про те, що весільну сукню часто заважає нареченій пересуватися, руки зайняті букетом або сумочкою, тому їй необхідно допомагати, вийти з машини і відкривати двері. До речі, останнім часом багато молодят переодягаються перед банкетом. Це дозволяє відчувати себе комфортно і не переживати за зіпсований костюм або плаття.