Фотосесія в подарунок

12У період становлення мистецтва фотографії саме молодята були одними з основних клієнтів фотографів того часу. Дійсно, бажання залишити пам’ять про щасливу подію життя цілком зрозуміло, адже весілля буває не щодня. Так з’явилися весільні фотографи, головним завданням яких є створення індивідуальних знімків.

Перш, ніж приступити до замовлення фотосесії в подарунок, необхідно визначитися зі стилем зйомки, в цьому вам допоможе фотограф на свято. Існує дві основні технології зйомки весільного торжества: постановочна і репортажна фотографія. Перший вид фотосесії проходить за заздалегідь продуманим планом. Часто для роботи над постановочними сценами фотограф на весілля запрошує професійних акторів та гостей торжества. Мета таких фотографій розповісти історію кохання двох людей, які вирішили укласти шлюб.

Репортажна фотозйомка значно відрізняється від постановочної, так як весільний фотограф працює з «живими» сюжетами, намагаючись вловити цікаві та незвичайні моменти. Приклади репортажної зйомки часто можна зустріти в глянсових журналах, в розділах, присвячених світським подіям. Як правило, послуги фотографа включають постановочну і репортажну фотографію в одному «флаконі».

Окремим завданням фотографа на святі є досвадебная зйомка, яка повинна розповісти історію взаємин молодят до моменту укладення шлюбу. Тому до вибору фотографа варто підійти серйозно: ознайомиться з портфоліо, обговорити деталі весільної фотосесії і налагодити особистий контакт з фотографом. Адже тільки за умови повної довіри, фотографії з урочистості будуть відображати особисті взаємини пари і їх почуття одне до одного. І пам’ятайте, що запорука успішної зйомки – відмінний настрій і море позитиву.