Фотозйомка. Як поводитися?

8Весільні фотографії, як пам’ять про найщасливіші моменти, повинні бути бездоганні. Перед початком фотосесії, фотограф на весілля повинен провести невеликий інструктаж про те, як себе вести перед камерою. Серед основних правил можна виділити наступні:

– Будьте природні. Не варто турбуватися про те, що ви перебуваєте в центрі уваги. Кожен житель великого міста був багаторазово знятий на приховані камери охоронних систем торгових центрів, ні раз потрапляв у кадр випадкових знімків, зроблених аматорами і фотографом на святі. Отже ведіть себе природно, ніби весільний фотограф – випадковий перехожий. Виняток становлять ті випадки, коли необхідно зайняти «скульптурну» позицію, як того вимагають послуги фотографа.

– Більше посміхайтеся. Посмішка прикрашає кожної людини і робить фотографії більш живими і яскравими. Тому, якщо фотограф на весілля, ціни якого вас влаштували, просить посміхнутися – не соромтеся показати зубки! Адже фотокамера «зловить» тільки щиру і велику усмішку. Часто буває навпаки – весільний фотограф просить створити задумливий вираз обличчя для постановочних, але повних експресії, кадрів. В інших випадках фотографу може знадобитися допомога гостей весілля для створення постановочних знімків, наприклад, розкидати осіннє листя або розкидати пелюстки троянд.

– Слухайте фотографа. Як правило, перш ніж приступити до створення весільного альбому, фотограф на свято спілкується з молодятами для того щоб зрозуміти, який стиль воліє пара. Грунтуючись на цих побажаннях, весільний фотограф і робить знімки. Не бійтеся коментувати і висловлювати свої ідеї в процесі фотозйомки. Адже саме такі «раптові» думки допомагають створювати дійсно неповторні та пам’ятні фотографії про найщасливіший день життя.