Фотозйомка

25У Вас сьогодні весілля … День, коли мрії збуваються, мрії колись маленької принцеси про білу сукню, про прекрасного принца, про грандіозному святі з сотнею повітряних куль і посипаної пелюстками білих троянд доріжці до вівтаря.
Можливо, мрії у вас були інші, але все ж весілля – це той самий день, день коли два люблячих людини вирішили стати сім’єю, міцною, дружною, назавжди. І ось сукню, то саме плаття з далеких мрій знайдено, запрошення розіслані, і … цей день повинен залишитися в пам’яті навека, в пам’яті майбутніх дітей, онуків і правнуків. І в цьому вам допоможу я – професійний весільний фотограф в м.Києві.

Чому саме професійний весільний фотограф, а не улюблена подруга або кращий друг, які придбали чудовий фотоапарат? Просто тому, що бути весільним фотографом – це робота, це стан душі, це досвід, тільки професійні руки, досвідчене око здатні побачити і «зловити» найбільш значущі, найпрекрасніші моменти вашого збулася мрії. Хороша весільна фотографія – це фізика світла, це закони композиції, це почуття стилю і міри. Весільна фотозйомка – одне з найскладніших напрямків фотомистецтва – тут потрібно володіти навичками як постановочної зйомки, так і репортажної. Цілком логічно припустити, що для того щоб укласти вашу мрію в весільні фотографії – якісні та оригінальні – необхідні знання, одного наявності фотоапарата мало. Професійний весільний фотограф – ключова фігура, здатна перетворити ваше свято в дивовижну історію, відбиту в кадрах.

Ви можете вибрати будь-яку точку Києва для весільної фотозйомки – романтичні парки, індустріальний пейзаж, захід на тлі річки, у вашому розпорядженні будь локація, що відповідає вашим побажанням і смаку. Професійний весільний фотограф допоможе вам скласти маршрут, підкаже найцікавіші місця, домовиться про весільній фотозйомці, наприклад, в тематичному готельному номері або театрі.

Що ж включає в себе знімальний процес? Власне фотозйомку, почати яку можна в будь-який час за вашим бажанням – зі зборів нареченої і нареченого або прямо з одруження в РАГСі і постобробку весільних фотографій.

Обробка весільних фотографій

Всі весільні фотографії проходять загальну корекцію, а найкращі кадри (зазвичай 50-60 штук) обрані вами самостійно або з моєю допомогою, будуть піддані художньої ретуші і особливої ​​кольорокорекції, для того щоб вас радувало якість віддрукованих знімків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *