Фотозона на весілля: ідеї і фото

Що таке фотозоні, як її правильно і оригінально оформити і зробити своїми руками ми розповімо в цій статті. Ваші фото будуть незабутніми!
Фотозоні – досить нове явище в сфері весільного декору. Однак ті, хто спробували використовувати його в справі, скажуть вам, що більше ніколи б не повернулися до стандартних фотографій на весілля, коли випадкові фото гостей на танцполі або за столами виходять нудними, непривабливими, змазаними.

Фотосесія нареченого і нареченої вже давно стала невід’ємним атрибутом торжества, однак гості, які теж хочуть отримати гарні знімки для себе від професійного фотографа, часто бувають розчаровані: то ракурс невдалий, то фон не той, то сторонні люди потрапили в кадр, фотозона на весілля в цьому випадку вирішує всі ці проблеми. По-перше знімки виходять оригінальними, барвистими, витриманими в стилі весілля, а гості підходять до питання зйомки усвідомлено, позують на тлі декорацій. По-друге, так гості відчувають, що саме їх цінують і приділяють достатньо уваги, що їх враження і емоції на вашому весіллі також важливі, адже гості – не декорації для фото нареченого і нареченої, а повноправні учасники свята!

Як оформити фотозоні на весілля?

Ви можете поступити таким чином:

Зробити її на замовлення, запросивши дизайнера або зробити прессвол, тобто друкований стенд.
Взяти в оренду фотозоні і значно заощадити;
Докласти зусиль, підготуватися заздалегідь і зробити фотозоні на весілля своїми руками. В цьому випадку фантазія обмежується тільки розмірами приміщення, рівнем вашої креативності та тематикою церемонії. Ви можете зробити саме те, що сподобається вам, витративши сущі дрібниці.
Що потрібно врахувати перед тим, як зробити фотозоні на весілля?
Стиль весілля. Оформлення місця для фотозйомки на весіллі не повинно вибиватися із загального стилю. Чим краще будуть підібрані декорації і колірна гамма, тим більш стильними та цікавими вийдуть фото нареченого, нареченої і їх гостей.
Смаки самих закоханих. Адже це їхнє свято, і молодятам повинно бути приємно зазирнути потім в свій весільний альбом і згадати веселі і зворушливі моменти одруження.

Оточення. Залежно від того, чи буде банкет або виїзна церемонія проходитиме в ресторані або на свіжому повітрі, фотозоні може бути оформлена по-різному. У приміщенні не потрібно боятися, що вітер, дощ або «невдалі» сонячні промені зіпсують ваше фото. А на вулиці будуть краще виглядати фотозоні з натуральних матеріалів, ви зможете не обмежувати ідеї габаритами декорацій, варіантами розміщення і освітлення. На вулиці можна реалізувати навіть кілька весільних фотозоні.