Хороший весільний фотограф

057Багато хто вважає, що для того щоб стати високооплачуваним фотографом достатньо придбати професійну фотокамеру і ти автоматично стаєш хорошим весільним фотографом, за послуги якого люди готові платити великі гроші. Однак це не зовсім так.

Безумовно, молодята самі вибирають майстра, грунтуючись на його роботах. Але мало хто бачив дійсно професійне портфоліо фотографа на весілля. Більшість знімків отфотошплено і підігнано під «глянсовий» формат: з кожної фотографії на нас дивиться фотомодель з неправдоподібною ідеально рівно шкірою, без зморшок і кругів під очима. Вважаєте, так працює справжній фотограф на весілля? Ціни при цьому на послуги таких лжепрофессіоналов досить високі.

Що поганого в натуральності? Хіба фотограф на весілля потрібен для того щоб створити черговий ляльковий образ і «розгладити» все складочки? Звичайно ж, будь весільний фотограф, що працює в Москві, використовує фотошоп, але лише для виправлення дрібних недоліків. Основне завдання професіонала – зловити особливий момент і передати його на знімок, зробити зображення живим, готовим у будь-який момент «зійти» з фотографії – так працює досвідчений фотограф на свято.

Величезна кількість фото-студій пропонує послуги фотографа на весільне торжество. Практично в будь-якому портфоліо представлені однотипні портрети, позбавлені індивідуальності: в очах немає емоцій і особи нічого не виражають. Нудно. Справжній фотограф на весілля – в першу чергу, повинен бути психологом, по-друге, режисером і, по-третє, вкладати частинку себе в кожну роботу.

Тривалість фотосесії, в результаті якої можна отримати дійсно живі та індивідуальні знімки, повинна тривати до тих пір, поки не втомиться модель або весільний фотограф не вважатиме процес закінченим. Обмежувати мистецтво фотографії годинними рамками все одно, що просити художника створити шедевр за 20 хвилин.