Класичне весільне фото для двох

38Класична весільна фотографія – це знімки, на яких відображені молодята відповідно до канонів весільної зйомки. Поняття «класичне фото» у кожного майстра – своє. Професійний весільний фотограф (Москва) може зробити стандартний знімок нейтральним, живим, яскравим, креативним або скромним – все залежить від бажань молодят.

Послуги фотографа включають в себе створення постановочних фотографій, знімків загального плану і, звичайно ж, портретне фото нареченої і нареченого крупним планом. З початку ХХ століття збереглася традиція весільної зйомки, коли молода людина сидить на стільці, а за його спиною стоїть наречена і спирається на спинку стільця. Фотограф на весілля, ціни якого включають даний вид весільної зйомки, створить неповторний знімок, адже у кожного майстра – свій почерк і навіть загальноприйняті фотографії будуть виглядати зовсім по-різному.

До класичних весільним фотографіям також відносяться фото в РАГСі і на прогулянці, наприклад, наречена на руках у нареченого або молодята на фоні мальовничої природи. Будь-який професійний фотограф на свято подбає про те, щоб підкреслити індивідуальність пари, використовуючи свою фантазію та ідеї молодят.

Стандартні весільні фотографії, які створює фотограф на весілля, мають свої плюси і недоліки:

Плюси. Класичні постановочні знімки вже кілька століть залишаються однією з кращих традицій весільної церемонії. Наші прабабусі і прадідусі розсилали фотокартки родичам і друзям, щоб поділитися радістю. Крім того, досвідчений фотограф на весілля (недорого) виконає індивідуальний портрет, несхожий на інші.

Мінуси. Головним недоліком класичних весільних фотографій є їх «не оригінальність». Навряд чи вийде похвалитися перед подружками або здивувати знайомих такими знімками. Але чи так це важливо?