На весіллі в Новоросійську несподівано з’явився НЛО

Житель Краснодарського краю виявив в архівній відеозапису з весілля невідомий літаючий об’ект.В Новоросійську під час святкування весілля чоловікові вдалося зняти, як в небі пролетів загадковий об’єкт. Примітно, що сама весілля відбулося близько 10 років тому, а відео було знято біля пам’ятника «Вибух».Жителі Новоросійська днями переглядав свої старі відеозаписи і зауважив, як в кадрі з’явився раніше непомічений літальний аппарат.Своей відеозаписом він поділився з місцевими журналістами. Як повідомив портал Gorod-Novoross, автор ролика вважає, що зняв НЛО.

nlo

– Ролик знімався як додатковий матеріал, про всяк випадок, а в об’єктив камери я при зйомках не дивився. Тому раніше нічого незвичайного не помітив, – пояснив чоловік.

Нагадаємо, в подібній же ситуації на Весільна торжестві на початку лютого на південному заході індійського штату Раджастхан, недалеко від кордону з Пакистаном, падіння збитого винищувачем НЛО призвело до вибухів і руйнувань. Більш того зараз з’ясовується, що на старих фотографіях пов’язаних з Розуельским інцендентом http://secretplanet.pp.ua/pokazany-foto-rozuelskogo-prishelca.html при обробці зображень також чітко видно обличчя схожих на прибульців істот, причому особливо інтригуючим моментом став їх наряд, він дуже схожий на наше весільну сукню.