Підготовка до весільної фотосесії

34Враження і спогади навіть від такого незабутнього і довгоочікуваної події, як весілля, на жаль, з часом проходять і забуваються. Тому весільні фотографії – це можливість пережити знову радісні і щасливі емоції. Про технічну сторону питання подбає весільний фотограф, Москва надасть мальовничі фони, а молодята стануть головними дійовими особами.

В узгодженні маршруту весільної прогулянки обов’язково повинен взяти участь фотограф на весілля. У Москві, як і в будь-якому великому місті, існують традиційні місця фотозйомки. Їх краще уникати. Підберіть кілька незвичайних і не «побитих» пейзажів. Навіть звичайна лавка в невеликому парку може стати відмінним фоном для весільної фотографії.

Не обходить стороною ресторани і готелі зі стильним інтер’єром, в них можна влаштувати незвичну фотосесію. Іноді в послуги фотографа входить надання списку цікавих місць для зйомки, наприклад, антикварні салони, старовинні садиби, театри, музеї, пішохідні мости і т.п.

Звичайно, від постійної спалаху камери можна втомитися, тому продумайте місце для перерви. Це може бути улюблене кафе чи тінистий парк, в якому фотограф на свято продовжить свою роботу, не заважаючи вам відпочивати.

Якщо є можливість влаштувати реєстрацію шлюбу поза стінами ЗАГСу, то їй варто скористатися. Затишний дворик ресторану або відкритий майданчик з видом на місто – кращий варіант фону для весільних фотографій, ніж пихатий і казенний інтер’єр палацу одруження. Професійний весільний фотограф обов’язково підкреслить цей момент.

Не забудьте про весільні аксесуари, вони створюють атмосферу витонченого свята і розкішного торжества. Однак найголовніше, без чого робота навіть самого досвідченого фотографа на весілля з високими цінами НЕ БУДЕ закінченою – гарний настрій молодят і їхніх гостей.