Послуги фотографа на весілля. Як правильно вибрати весільного фотографа

36Очікування весільного торжества наповнене суєтою, хвилюваннями, передчуттям чарівництва. А сам день одруження проноситься як одна мить, залишаючись в пам’яті яскравою плямою. Але так вже влаштована наша пам’ять, що з часом спогади стираються і тьмяніють. Часто саме фотографії дозволяють зрозуміти всю значимість минулій церемонії. Вони дають можливість помітити і оцінити те, на що на весіллі не було часу: емоції батьків і свідків, радість друзів і т.д.

весільний фотограф

Послуги фотографа на весілля є невід’ємною складовою весільної кошторису. Хоча, звичайно, у багатьох виникає бажання заощадити і запросити, наприклад, одного, що володіє хорошим фотоапаратом і навичками користування ним. Однак професіонали не радять довіряти весільну фотозйомку виключно одному. По-перше, друг приходить на весілля, а не на роботу, а значить, ця людина буде почувати себе незручно, бажаючи і повеселитися разом з усіма, і одночасно знаючи про накладеної на нього відповідальності. По-друге, навіть фотограф самого професійного рівня, який не має досвіду зйомок весілля, може зіткнутися з безліччю незнайомих йому тонкощів на зборах нареченого і нареченої, РАГСі, прогулянці і ресторані, так що нема чого й говорити про любителя.

фотограф на весілля

Послуги весільного фотографа найкраще довірити спеціалісту, який відповідає наступним рекомендаціям:

Оптимальний вік – 25-35 років. Людині в цьому віці легше перенести фізичні і психологічні навантаження, пов’язані з весільним днем, крім того, йому легше знайти спільну мову з молодятами. Якщо фотограф більш молодий – можуть виникнути сумніви щодо його досвіду, особливо це стосується весільної фотографії.
фотограф

Ця людина повинна викликати у молодої пари симпатію. Якщо людина сама по собі неприємний, це обов’язково позначиться на весільних фотографіях. Звичайно, сам фотограф повинен виглядати пристойно і охайно, бути вихованим і коректним, тому що навряд чи може викликати симпатію людина, що не володіє даними якостями. Цей фахівець проведе з вами весь весільний день.
Необхідно обговорити все, що б ви хотіли і не хотіли бачити на своїх фотографіях.
фотограф1

Щодо фінансових взаємин – спочатку прийнято давати аванс у розмірі 15-20%, а решту суми після отримання готових знімків.
Так ви зможете відшукати кращого фотографа і провести незабутній день у своєму житті.