Професійна фотозйомка весілля

052Професійна весільна фотозйомка – це не просто вміння правильно вибудувати експозицію, налаштувати світло і навести різкість, це мистецтво бачити і створювати прекрасне. Справжній весільний фотограф може показати всього кілька своїх знімків – і ви побачите в них роботу майстра, його вміння бачити і підкреслювати індивідуальність пари.

Вибираючи фотографа на весілля, необхідно керуватися простим принципом: подобається – не подобається. Уважно ознайомтеся з портфоліо фахівця, поспілкуйтеся особисто. Тільки так ви зможете зрозуміти, чи ваш це фотограф на свято. Обговоріть концепцію весільних фотографій і не бійтеся пропонувати свої ідеї!

Головне пам’ятайте, що весільні фотографії будуть якісними і індивідуальними, якщо ви скористаєтеся послугами професійного фотографа. Оцінити рівень майстерності вам допоможе портфоліо фотографа на свято. Крім того, не шкодуйте час на спілкування з фотографом, адже саме взаєморозуміння є гарантією якісних і стильних знімків.

Як визначити професіоналізм весільного фотографа?

Існує декілька особливостей у фотозйомці, які характеризують рівень майстерності фотографа на свято:

– Використання різних методів зйомки (репортажна і постановочна фотографія)

– Гра кольором: фотографії в стилі «чорно-біле», сепія

– Групові та індивідуальні портрети, загальні плани

– «Живі» і вигадані сюжети

– Робота з різним освітленням (фотографії в приміщенні, на вулиці)

– Оригінальні ідеї весільного фотографа та їх реалізація

– Ретуш зображень.

Уміння враховувати фізіологічно особливості молодожон, вловлювати настрій пари і, залежно від цього, міняти композицію і освітлення – так працює професійний фотограф на весілля. Ціни на такі послуги, як правило, доступні і не сильно «розтягнутий» бюджет весілля.