Саме ваш фотограф

18Готуючись до такого казкового події як весілля, що не багато пар замислюються про якість послуг. Чому так відбувається? У наш час все тому, що економічна обстановка розташовує до того, що б люди шукали послуги дешевше. Але це не правильно.
І між іншим, не завжди ціна яка трохи нижче говорить про те, що якість послуг буде поганим. Багато фотографів та відео оператори в цьому році залишили ціни минулого року. Для того що б знайти свого фотографа, який задовольнить вас як якістю послуг так і ціновою політикою досить приділити пошуку деякий час.Перш за все, вибираючи весільного фотографа, зверніть увагу на його роботи представлені на сайті. Ось як наприклад роботи фотографа на http://www.photomagic.kiev.ua. Кожна фотографія розповідає цілу історію. Мало того, всі роботи фотографа впорядковані по розділах. Досить заглянути в розділ весільні фотографії, і ви бачите, наскільки фотограф віддається роботі.
Але для правильного вибору переглянути роботи мало. Потрібно живе спілкування з людиною, якій ви хочете довірити таку важливу роботу як зйомка вашого весілля. Обов’язково потрібно зустрінеться з людиною особисто. Вже при першій зустрічі ви зрозумієте той чи цей професіонал. Зверніть увагу на зовнішній вигляд людини, на манеру його поведінки. Не соромтеся задавати питання стосуються зйомки.
Так само попросіть його на зустріч принести ще роботи, яких немає на сайті. Уточніть у фотографа, скільки років у нього стаж роботи. У якому стилі він вважає за краще знімати. Нехай він порадить вам місце для зйомки вашої прогулянки.
Повірте, якщо це той фотограф, який вам потрібен ви вже з перших хвилин знайомства це зрозумієте. До речі не рідко фотографи стають сімейними фотографами. Адже коли подобається одна робота, хочеться довіряти такій людині і всі інші заходи.