Секрети весільних фотографій

020Цікаві та запам’ятовуються весільні фотографії, безумовно, залежить від професіоналізму весільного фотографа, але аж ніяк не останню роль в цьому відіграє підготовка до фотосесії. Про те, що не варто робити перед зйомкою, розповідають фахівці:

«На передодні торжества ми не рекомендуємо їсти жирне, борошняне або солодке, вживати алкоголь і проводити безсонну ніч. Все це може залишити негативний «слід” на вашій шкірі. Почервонілі очі можна заспокоїти огіркової маскою або спеціальними очними краплями », – впевнений Дмитро Топоров – професійний фотограф на весілля в Москві.

Як правило, перед весіллям наречені приділяють особливу увагу своїй фігурі, відвідуючи фітнес-центри і салони краси, вибору весільного плаття і, звичайно ж, святкового макіяжу. Досвідчений фотограф на свято обов’язково порадить оптимальний варіант макіяжу для нареченої. Разом з візажистом вони підберуть правильний відтінок тонального крему, щоб особа не було схоже на маску. Матовий макіяж допоможе приховати недоліки і підкреслить очі. А от надто яскраві та насичені тіні сприймаються фотокамерою, як клоунський маскарад. Від них краще відмовитися.

Не варто забувати про весільні аксесуари, вони доповнюють антураж фотографій, створюючи особливий настрій і розставляючи акценти в кадрах. Послуги фотографа включають створення постановочних фотографій, на яких відображені аксесуари – кільця, квіти, келихи, повітряні кульки та багато іншого.

Про те, як себе вести перед фотокамерою вам розповість весільний фотограф (Москва). Адже в його обов’язки входить уміння побачити виграшні ракурси, вибудувати вишукану композицію і підібрати ідеальне поєднання тіні і світла. З цих умінь і складається справжній професіоналізм фотографа.