Створення серця на весілля

Хочете здивувати ваших співробітників на заході? Хочете відзначитися на презентації серед конкурентів? Хочете оживити святкову зупинку цікавим інтерактивом? Тоді майстер-клас зі створення серця заходи – то, що вам потрібно!

Що ми будемо робити:

Прикрашати велику фігуру, заповнюючи її побажаннями від гостей заходу.

З чого ми будемо це робити:

– заготівля з пінопласту (насправді, може бути будь-якої форми!)
– дерев’яні елементи (наприклад, сердечка) для побажань;
– фарби.

Як ми будемо це робити:

Кожен гість може залишити теплі слова на серце заходи. Для цього потрібно буде лише взяти дерев’яну заготовку, прикрасити її побажанням і декором і прикріпити до загальної композиції. Після того, як захід підійде до кінця, готовий арт-об’єкт може відмінно прикрасити собою, наприклад, хол в офісі компанії, більш детально смотрите здесь.

Скільки часу ми витратимо:

Створення такого серця можна зробити протягом 30 хвилин, а можна розмістити його на території проведення заходу, і робити його в міру того корпоративу, тімбілдінга або виставки.

Що ми отримаємо в результаті:

Велике серце (або не серце) – справжній арт-об’єкт, який буде створений спільно гостями заходу. І кожен зможе внести свій внесок у загальну справу. Учасники із задоволенням фотографуються на тлі своїх сердечок, а вийшов об’єкт стане центром уваги на вашому заході.

Для якого віку підходить:

Створення великого серця ідеально підійде для великого корпоративного заходу або виставки.