Стилі весільних фотографій

9Весільна фотографія – це не просто кадри, на яких відображена весілля. Це цілий напрямок у мистецтві фотографії, яке має свій стиль і тенденції. Тепер молодята хочуть бути не просто відображеними на знімку, а залишити на пам’ять весільний альбом, та ще виконаний в «нестандартному» стилі – справжнє завдання для фотографа на весілля.

Особливо великі вимоги до фотографій пред’являють пари у великих містах. Наприклад, весільні фотографи Москви і Санкт-Петербурга, зізнаються, що останнім часом молодята хочуть що-небудь незвичайне і цікаве для весільних альбомів.

«Існує три основних напрямки у весільній фотографії – ділиться фотограф на свято – романтизм, репортажна та постановочна фотографія і, що з’явився порівняно недавно, треш». Безумовно, існують і інші стилі весільних фотографій, які можуть поєднуватися в одному і тому ж кадрі.

Стиль «романтика» має на увазі класичні і дуже зворушливі фотографії, що розповідають історію взаємин двох люблячих сердець. Як правило, весільний фотограф знімає поцілунки закоханих, їх боязкі погляди і ніжні дотики.

Trash в перекладі з англійської означає сміття. Це остання тенденція весільних фотографій прийшла до нас із США, де рух Trash your wedding dress (знищ весільну сукню) набирає обертів. Це епатажна фотографія, яка неодмінно здивує дивиться: наречена на тлі зруйнованої будівлі, в брудному або порваному сукню на узбіччі дороги. Звичайно ж, не кожен фотограф на весілля недорого готовий взятися за таку роботу. Однак якщо бажання влаштувати фотосесію в такому стилі дуже велике, можна скористатися Інтернетом і знайти послуги фотографа, який не тільки погодиться, але й має подібний досвід зйомки.