Свіжі ідеї для весільної фотосесії влітку

Літо – благодатна пора для зйомок. Квітуча природа, мальовничі водойми, велика кількість зелені – кращі декорації для романтичних сюжетів. Як зробити весільні літні фотографії виразними і запам’ятовуються? У нас є кілька цікавих ідей, якими ми поділимося з вами в цій статті. Обговоривши варіанти, сценки та учасників сесії з фотографом, ви складете відмінний сценарний план з описом майбутніх неповторних кадрів.
Мальовничі місця У водойми: річки, озера, ставка, моря, струмка, водоспаду. Крихкість і красу молодої пари оттенят суворі скелі, химерні гроти, живописні містки.Неважливо, що будуть робити молодята: кидати в воду камінці, перебиратися через струмок, відпочивати на березі, кататися в прикрашеної квітами човні, стояти на борту яхти, ловити падаючі краплі – режисер на ім’я природа додасть знімкам краси і глибокого сенсу. У лісі: серед могутніх сосен, белоствольних беріз, квітучих яблунь, вишень. Нехай наречений розгойдує наречену на гойдалках, повішених на гілку, грає з коханою в квача.
Можна просто відпочивати під деревом або гуляти до Мосту, взявшись за руки. У моді – сюжет пікніка: плетений кошик, розсипані яблука, томик любовної лірики, келихи і ніжні обійми напівлежачи.

Ще романтичніше ця сцена виглядає ввечері, коли підсвічений намет з напівпрозорої серпанку, що звисає з гілок. В поле, на лузі серед квітів, колосків або зеленої трави. Ефектно виглядає на фото луг в однакових ромашках, подсолнухах, маках. З Петром і Февронія – покровителями незгасимої любові і вірності – асоціюються зворушливі ромашки. Популярні сюжети знімків, де наречений, припавши на одне коліно, цілує руку нареченої або простягає їй букет. Молоді на тлі прикрашеної букетами імпровізованій арки, наречена у вінку з польових квітів, її ворожіння на ромашці – знімки на ці сюжети завжди будуть виглядати свіжо і нарядно. В саду, на тлі клумб, вазонів з квітами і зеленню, альпійських гірок, квітучих кущів. Зафіксовані садові троянди, півонії, айстри, петунії додадуть фотографіям шарм, відтінок розкоші та витонченості. З великими квітами в вінку не варто переборщувати: до зеленому листю досить додати 1-3 великих «капелюшки».

На тлі малих архітектурних форм. Мальовничо виглядають на фото повиті зеленню альтанки, перголи, арки, решітки, огорожі, колонади, павільйони. Все інше – робота фантазії! На пляжі. Весільні фото закоханої пари, що йде босоніж по піні прибою, захоплять будь-кого. Легка недбалість у зачісках, роздмухувані вітром плаття, босоніжки в руках … Пікнік на пляжі теж дуже виразний. Секрет цих кадрів, які не потребують додаткових прикрас, – в простоті і «розчиненні» персонажів в природі.
Джерело: кращий, кажучи російською мовою, свадебный фотограф киев