У чому завдання весільного фотографа?

24У кожній професії є мета і заду: архітектор створює проект нової будівлі, візажист – підбирає образ. І весільний фотограф аж ніяк не виняток з правил. Протягом усього часу існування фотографії, головним завданням фотографа було і залишається створення чудових знімків.

Ось і виходить, що чим вище майстерність, тим вище сума, яку призначить фотограф на весілля. Москва, як один з найбільших міст світу, в повній мірі демонструє цю тенденцію. Але це не означає, що кожен гідний названої суми. Навіть фотограф на весілля недорого може бути професіоналом. Про це розповість портфоліо, ознайомитися з яким можна, як правило, на сайті фотографа на весілля.

В арсеналі весільного фотографа повинні бути роботи по зйомці молодят у РАГСі, на прогулянці, в ресторані і загальні плани. Крім того, про високий професіоналізм фотографа на свято кажуть фотографії, зроблені при різному освітленні – денне світло, темне приміщення, похмуре небо – без застосування світлочутливої ​​техніки.

Якісно зроблені весільні фотографії – це не просто «хороші» знімки, це режисерська робота весільного фотографа, яка полягає в умінні відобразити цікаві і незвичайні моменти без втручання в хід весільного торжества. Погодьтеся, що послуги фотографа і полягають у створенні весільних фотографій з оригінальним виразом.

Жоден сучасний фотограф на весілля, тим більше в Москві, не обходиться без комп’ютерної обробки знімків. За допомогою різних програм, він коригує дрібні деталі, від виправлення яких фотографія стане тільки краще.

З усіх перерахованих вище умінь складається той самий рівень майстерності весільного фотографа, за який не шкода віддати кілька зайвих сотень рублів.