Унікальні весільні фото

053Є кілька подій, які кожен запам’ятає на все життя. І напевно, найяскравішим з них є весілля. Завдяки науково-технічному прогресу, тепер ця подія може бути надруковано не тільки в нашій пам’яті, але й у численних фотографіях, дбайливо зібраних в сімейні фотоальбоми. Чудово, коли майстерність фотографа бездоганно – знімки будуть викликати захоплення у всіх, хто їх буде споглядати.
Щасливі обличчя батьків, фотосесія в студії, перший весільний танець – все буде виглядати просто карколомно. У сюжетах знімків залишається актуальним експромт і принцип несподіванки, але набагато цікавіше і креативніше буде перегляд фамільної фотореліквіі, якщо деякі фотознімки будуть заздалегідь продумані і не позбавлені почуття гумору. Саме про таких унікальних весільних фото мріє кожна дівчина.
Креативні ідеї для фото
Розглянемо найбільш незвичайні, але заслуговують уваги, ідеї для весільного фото:
Наречений, який відображається в силуеті нареченої. Реалізація цієї ідеї потребує участі майстра фотошопу.
Ряд з людей, половина з яких практично прозорі зображення нареченої, а половина – такі ж фото нареченого. По одному зображенню нареченої і нареченого виділені повним кольором. Суть: з багатьох осіб ми вибрали один одного. Без фотошопа теж не обійтися.
Рука нареченої на руці нареченого. Гумористи можуть додати третю лапу тварини (кішки або собаки).
Дві пари ніг наречених у весільній взуття. Видно край весільного вбрання.
Наречений і наречена в стрибку. Можна окремо і разом, на батуті або без.
Спільні фото під водою. Виглядають просто сногсшібатльно!
Поцілунок закоханих, обрамлений справжнім обручкою. Фотографу доведеться прийняти горизонтальне положення і поворожити над різкістю. Фотошоп не використовувати і кільце руками не тримати!
Поцілунок – вид зверху.
Наречений тримає попереду фото своїх батьків, а наречена – своїх.
Спільне фото: наречений і наречена тримають рамку, в якій фотографуються всі гості весілля.
Ідей може бути море, а я страшенно шкодую, що ідея креативних весільних фото прийшла до мене тільки зараз. Але у вас-то все попереду …