Весільна фотографія: інструкція для початківця фотографа

058Фахівці звикли розділяти весільну церемонію на декілька нескладних етапів, які вимагають попередньої підготовки. Фотограф повинен відчувати відповідальність при роботі над таким видом зйомки і, звичайно, бути готовим до виникнення різних ситуацій.

Весільні фотографії

Весілля – особлива подія в житті кожного з нас і тому не дивно, що молодята віддають перевагу справжнім професіоналам своєї справи.

Весільні фотографії в основному прийнято робити на викуп нареченої, в ЗАГСЕ і на природі. Проте останнім часом молоді люди все більше відходять від традиційних канонів весільної фотозйомки, віддаючи перевагу більш оригінальним рішенням. Так, увійшла в моду «love story» – передвесільна фотосесія, що оповідає про те, як зустрілися майбутнє подружжя. Дуже оригінально виглядають постановочні зйомки в парках, готелях, на природі.

Нижче ми більш детальніше розглянемо можливі варіанти весільної фотосесії.

Викуп нареченої
Для якісних весільних фотографій професійний фотограф повинен уміти працювати з натовпом, бути уважним і сконцентрованим. Напередодні під’їзд будинку повинен бути прикрашений яскравими і цікавими атрибутами, адже емоційні і живі фотографії можуть вийти лише на відповідному фоні, а зовнішній вигляд і стан будинків (особливо старих) останнім часом залишає бажати кращого.

Під час реєстрації шлюбу
Безпосередньо перед початком урочистого заходу у фотографа може бути декілька вільних хвилин для роботи над пробними кадрами. У ході цього фахівець повинен чітко визначитися з вигідним освітленням, ракурсом і врахувати будь-які форс-мажорні обставини, які можуть статися в ході фотозйомки.

Весільна фотозйомка

Зйомка на природі
Найбільш цікавим і романтичним періодом у весільній фотозйомці, безумовно, є зйомка молодят на лоні природи. Тут головне включити фантазію і не обмежуватися давно заїждженими правилами. Пам’ятайте: чим більше живих емоцій, тим яскравіше і оригінальніше вийдуть знімки!

І наостанок хотілося б нагадати, що весільні фотографії – це, насамперед, пам’ять на довгі роки і саме тому виконувати їх необхідно в тверезому стані, тому від вживання алкоголю точно слід відмовитися.