Весільна фотосесія влітку

11Згідно з офіційною статистикою, більша частина весільних церемоній припадає саме на літо. Палаци одружень працюють в посиленому режимі, послуги фотографа на весілля стають одними з найбільш затребуваних.

Безумовно, річний весільний бум стає причиною підвищення цін на роботу весільного фотографа. Тому якщо ви хочете, щоб ваше свято знімав справжній професіонал, пошуком фотографа на весілля варто зайнятися за кілька місяців до запланованої дати торжества.

Підготовку до літньої весіллі краще починати за півроку. Так у вас буде можливість підібрати професійного стиліста-візажиста, замовити саме ті автомобілі, які вам подобаються, а не ті, що є в наявності, і запросити фотографа на свято недорого, роботи якого вам сподобалися.

У пік весільного сезону в інтернеті з’являються оголошення від фірм-одноденок, що пропонують послуги фотографа сумнівної якості. Тому, перш ніж вибрати весільного фотографа, необхідно уважно вивчити портфоліо фахівця і особисто з ним зустрінеться. Так ви зможете зрозуміти, чи підходить Вам конкретний фотограф на весілля. Врахуйте, що чим ближче сезон, тим вище ціни весільного фотографа.

У пік весільного сезону з’являються сайти непрофесійних фотографів, які вирішують «під шумок» заробити грошей. Навіть наявність професійної апаратури не є гарантією якісних та індивідуальних весільних фотографій. Для того щоб не потрапити в руки «горе фотографів», необхідно уважно вивчити портфоліо. Якщо на сайті фотографа на свято представлені знімки, виконані в різних стилях, то, швидше за все, вони завантажені з чужих інтернет-сторінок. Будьте уважні!