Весільна фотосесія взимку

27Весільні фотографи зізнаються, що пік весільного сезону припадає на літо, а й взимку люди теж одружуються. Сьогодні ми поділимося порадами, як організувати весільну фотосесію взимку без зіпсованого настрою і замерзлих гостей.

У природи нема поганої погоди. Однак одягнутися все ж доведеться тепліше. Щоб фотограф на весілля зробив хоча б кілька вдалих кадрів на тлі зимового пейзажу, доведеться трохи померзнути. З іншого боку, молодята в дублянках і куртках виглядають не кращим чином. Навіть найстильніша куртка здатна зіпсувати відчуття урочистості. Весільні салони пропонують різні накидки і манто, які підкреслять ніжний образ нареченої.

На випадок поганої погоди, заздалегідь обговоріть альтернативні місця зйомки з весільним фотографом. У Москві завжди можна знайти цікаві місця, наприклад, криті пішохідні мости, торгові центри, антикварні салони, ресторани, готелі та багато іншого.

Цокає годинник. Зимовий день значно коротший річного, тому часу на роботу фотографа на свято залишається зовсім мало. Крім того, взимку погода часто нас не радує: на небі висять темні хмари, падає сніг або дме сильний вітер. Врахуйте, що о 18 годині вже темно, тому день весілля краще провести трохи по-іншому: вранці відправитися на прогулянку, потім на реєстрацію і в ресторан. Так весільний фотограф буде мати хоча б години дві на зйомку.

Терпіння і посмішка. Звичайно, зовсім не хочеться покидати теплий салон автомобіля і відправлятися на засніжену вулицю. В таких умовах і самим молодятам та фотографу на весілля, послуги якого не залежать від погоди, складно розслабитися і налаштуватися на фотосесію. У цьому випадку у вас є два варіанти: зібратися з духом і уважно слухати весільного фотографа, другий – перенести весільну зйомку на інший день.