Весільна фотозйомка. Весілля очима професіонала.

010Маючи величезний досвід, і беручи безпосередню участь в організації такої важливої ​​події як Весілля, ми хочемо поділитися своїми роздумами про те, як зробити подію, до якого багато готуються довгі місяці, залишило найяскравіші враження. А фотографії цього дня повертали Вас знову і знову до одних з найкращих миттєвостей Вашого життя.

Передвесільна фотозйомка / фотозйомка Love Story / Заручини (заручення)

Весільний фотограф, фотозйомка в студії Фотограф на весілля, фотосесія Весільний фотограф, передвесільна фотозйомка Фотозйомка Love Story.Всім відомо, що будь весільна історія починається за довго до офіційних церемоній одруження, з моменту, коли пара закоханих приймає рішення узаконити свої стосунки і повідомляє про заручини (змовини, заручини – попередній договір про укладення шлюбу, іст. Вікіпедія). І ми вважали б за честь бути присутнім на цій події, щоб зберегти цей важливий для Вас момент.

До речі: саме заручини може лягти в основу сюжету для передвесільної фотозйомки або фотозйомки Love Story. Така фотозйомка може носити як постановочний характер (з документальною точністю відтворюючи місце і події того дня), так і у вільному стилі (репортажна фотозйомка, коли весільний фотограф лише фіксує події, що відбуваються, вносячи необхідні корективи).

Передвесільна фотозйомка в Санкт-Петербурзі і фотосесії Love Story – читати докладніше

Передвесільна фотозйомка: деталі весілля

Одне з найважливіших подій, під час приготування до весілля – це вибір весільної сукні для нареченої. Адже весільну сукню це саме той атрибут, який зможе підкреслити всю витонченість нареченої, її красу і ніжність. А професійні фотографії зроблені під час вибору весільної сукні та примірок, у присутності подружок нареченої, ще не раз змусять Вас посміхнутися, навіть після багатьох років …

Передвесільна фотозйомка: парубочий і дівич-вечір

До весілля залишилося зовсім небагато, і за традицією кожен з майбутніх молодят проводить вечір в колі своїх близьких і друзів. Сценаріїв для таких вечірок існує величезна безліч і кожен з них буде по-своєму унікальний. Підкреслити унікальність, закарбувати зворушливі, а парою і дуже смішні моменти Вашого відпочинку з друзями та подругами допоможе професійний фотограф.

Весільна фотозйомка: збори нареченого, збори нареченої

Ось і настав час урочистого дня. Передвесільні клопоти позаду, а попереду настільки довгоочікувані хвилини офіційної церемонії.

Створити Вам неповторний образ нареченої, подчернуть Вашу природну красу допоможуть наші професійні стилісти-іміджмейкери, з роботами яких Ви можете ознайомитися на їхніх персональних сторінках у нас на сайті.

Весільний фотограф, фотозйомка весіль Весільний фотограф, фотозйомка весіль Весільний фотограф, фотозйомка весіль Весільний фотограф, фотозйомка весіль
Фотографії, зроблені під час зборів молодих, послужать відмінним наповненням Вашої весільної фото книги або весільного фотоальбому. Найдрібніші деталі, які можуть просто вислизнути від Вашого погляду і залишитися не поміченими, унаслідок сильного хвилювання, чи не вислизнуть від погляду професійного весільного фотографа – це і зворушливі збори нареченої, і хвилювання нареченого, почуття та емоції рідних і близьких, друзів і свідків, окремі деталі Вашого одягу та інтер’єру, все те, що здатне підкреслити і надати повністю закінчений образ перших годин цього урочистого дня.

Весільна фотозйомка: викуп нареченої

За сформованою традицією наречений до весілля не бачить наречену у весільній сукні і, природно, найяскравіші і непідробні емоції, пов’язані з «першої» зустріччю, з’являються саме в цей момент. Здивування, захоплення, ніжність, а парою і пристрасть можна зловити в перші миті, коли молоді зустрічаються один з одним. Ми вже не говоримо про те, що навіть шлях до нареченої деколи проходить для багатьох в атмосфері веселощів і свята, завдяки старанням подружок нареченої та організованого за всіма канонами пригодницького роману викупу нареченої.

Фотозйомка урочистої реєстрації / фотозйомка вінчання / виїзна реєстрація

Весільний фотограф, фотозйомка весіль Весільний фотограф, фотозйомка весіль Весільний фотограф, фотозйомка весіль Весільний фотограф, фотозйомка весіль
Професійна фотозйомка урочистої реєстрації в Палаці одружень (або відділеннях ЗАГС) або фотозйомка вінчання в церкві носять репортажний характер. І лише невелика частина знімків під час цих подій вимагає активного втручання з боку професійного весільного фотографа: урочиста (офіційна) фотозйомка молодят у колі всіх гостей, постановочна (художня) фотозйомка в інтер’єрах палацу одруження або РАГСу. Особливу увагу варто звернути саме на фотозйомку під час вінчання у церквах або соборах. Лише наявність у фотографа професійного обладнання високого класу дозволить провести фотозйомку без використання джерел додаткового освітлення, що порушують картину природного освітлення храмів і урочистість таких моментів.

Весільна фотозйомка: художня фотозйомка / фото прогулянка

Весільна фотозйомка під час прогулянки, не залежно від того, коли вона буде проведена – до офіційної реєстрації або після, послужить відмінним приводом зробити унікальні фотографії Вашого дня, і дозволить провести деякий час на самоті один з одним. Весільна художня фотозйомка може проходити як в парках нашого міста, так і в будь-яких інших цікавих місцях, а у випадках поганої погоди – у закритих приміщеннях: фотозйомка в інтер’єрах готелю, фотозйомка в музеях, весільна фотозйомка в історичних місцях, фотозйомка в студії, фото прогулянка по місцях, пов’язаних з історією Ваших взаємин.

Весільна фотозйомка: банкет, фуршет

Весільний фотограф, фотозйомка весіль Весільний фотограф, фотозйомка весіль Весільний фотограф, фотозйомка весіль Весільний фотограф, фотозйомка весіль
Під час Вашого свята професійний весільний фотограф, як правило, проводить фотографування в репортажному стилі. Його активну участь у процесі зводитися до мінімуму. Основним завданням фотографа, насамперед, стає необхідність підкреслити всі важливі моменти цієї події, уміння своєчасно відобразити ключові деталі: привітання гостей, перший танець молодят, емоції і настрій присутніх на святі, весільний торт і почуття молодят.

За результатами фотозйомок молодята можуть замовити:

виготовлення весільної книги або весільного альбому
музичне слайд-шоу з фотографій
відеоролик з використанням відзнятих фото та відео матеріалів
друк фотографій високої якості
Ми раді запропонувати послуги нашого проекту з організації / проведення професійних фотозйомок Вашого весілля, вінчання чи символічної весільної церемонії і знайти кращого професійного фотографа за кордоном, не залежно від того, де вона буде проходити:

весілля в Санкт – Петербурзі, весілля в Москві, весілля в Парижі, весілля на Мальдівах, весілля на Кубі, вінчання в Єрусалимі, весілля на Кіпрі, весільну подорож в Князівство Монако або весілля в Туреччині, весілля в Італії, весілля на Мальті, весілля в Португалії, весілля в замках Чехії та Німеччини чи Австрії, весілля на Сейшелах, весілля на Маврикії, весілля в Таїланді, весілля у Венеції і в будь-яких інших куточках нашої Планети … а незабаром, можливо, і за її межами ми зможемо знайти кращого весільного фотографа на Вашу свято. )))