Весільний фотограф, придумані історії: “Сценарій ідеального весілля …”

15Ми всі пізно або рано стикалися з приємними клопотами, пов’язаними з організацією власного свята або будучи особами, які безпосередньо беруть участь в організації численних свят, вже маємо великий досвід, щоб поділитися з тими, кому це може бути цікаво.

“Історія про те, як все могло і може бути …”

Частина I. Діалог

Клієнт: Наш друг збирається зробити пропозицію своїй дівчині, ми хочемо зробити для них подарунок – сюрприз і замовити фотозйомку …

Весільний фотограф: Вітаємо! Чудово, що Ви подумали про те, що вже починаючи з цього самого моменту можна і потрібно зберегти їх історію. Підкажіть йому зробити пропозицію в просторому ресторані або кафе, пославшись на те, що теж хотіли б зробити їм сюрприз. А ми, в свою чергу, подбаємо про те, щоб фотографії цього моменту лягли в основу їх весільного альбому.

Клієнт: А вони не помітять?

Весільний фотограф: Навіть якщо фотограф буде згодом виявлений, то це можна буде піднести як подарунок від Вас. А варіантів для продовження сюжету зйомок може бути величезна кількість: від романтичної прогулянки по улюблених місцях майбутніх молодят до … наприклад, “випадкової” зустрічі з друзями, адже Ви змогли б це організувати?

Клієнт: Так, звичайно)

Весільний фотограф: Крім цього, саме при проведенні предсвадебной зйомки Ваші друзі зможуть оцінити рівень професіоналізму фотографа, якому довірять зберегти самі зворушливі моменти свого події; а так само зможуть ознайомитися з його манерою проведення зйомок і результатом.

Передвесільна фотозйомка Поперед весільна фотозйомка Поперед весільна фотозйомка

Повірте, що навіть кілька кадрів, зроблених в такий момент, допоможуть багато чого зрозуміти і утвердитися у Вашому виборі. Адже не секрет, що часто, відклавши вибір весільного фотографа або відео оператора і знайомство з ним на самий останній момент, майбутні молодята ризикують, щонайменше, годі й шукати цікавого їм професіонала (їх дата може бути просто зайнята), і як результат – скористатися тим, що залишилося доступно …

Клієнт: Спасибо, а Ви сбододни на ….?

Так ми і познайомилися з Ольгою та Андрієм …

Частина II Передвесільні клопоти

Очі горять, Всі щасливі … Що далі? З чого почати? Де вибирати весільну сукню чи костюм? Хто буде робити весільну зачіску і макіяж? Де шукати оригінального весільного ведучого? Який лімузин краще – великий або рожевий? Де купити букет нареченої? Як вибрати ресторан, щоб і красиво і недорого? Чому Він весь час похмуро киває головою, коли чує цифри витрат, а Вона весь час сидить за комп’ютером і запитує ради у незнайомих людей? Все дуже просто – хвилювання. Адже попереду один з найважливіших днів у Вашому житті …

Коли після весілля я запитував у своїх молодят, коли Ви відчували найсильніше хвилювання – 50% з них відповідали, що це було під час приготувань !!! Решта дякували, і ось чому ….

Є просте рішення всіх Ваших проблем одним разом – це звернутися до Професіоналам і зробити це заздалегідь !!! Зараз є величезна кількість фірм, що спеціалізуються на організації Вашого свята, які допоможуть Вам вирішити практично всі завдання: від вибору фахівців на Ваше свято, до надання довідкових послуг про погодні умови в регіоні, де Ви збираєтеся провести медовий місяць … Якщо для когось із Вас звернення в таку фірму важко, хоча це і може дозволити значно скоротити Ваші витрати, скориставшись спеціальними умовами і цінами для весільних агентств, а так само величезною кількістю варіантів і бонусів, то пам’ятайте, що Ви завжди можете звернутися за порадою до тим, з ким вже познайомилися (для тих, хто почав читати з цієї частини – див. частину I). Адже професійні фотографи мають величезний особистий досвід участі в таких подіях, певні зв’язки, і звичайно зможуть порекомендувати весільного стиліста і візажиста.

професійний весільний макіяж професійний весільний стиліст Весільний стиліст

Фотограф в даному випадку безпосередньо зацікавлений в пошуку кращого майстра для Вас, адже саме фотографу належить згодом зайнятися “огранюванням” Ваших фотографій, якими буде наповнена весільна книга або фотоальбом. Ніколи не нехтуйте пропозицією стиліста про пробне макіяжі та зачісці. Це дозволить Вам менше часу витратити на збори, і заздалегідь підготувати повний образ вже з урахуванням обраного Вами сукні та стилю. Крім усього перерахованого вище, звертаючись до професіоналів, не залежно до агентства або фотографу, Ви значно економите свій час.

Готові рішення: Заздалегідь визначтеся з бюджетом Вашого весілля, що саме для Вас буде важливо в першу чергу, і те, без чого не обійтися ні за яких умов. Найчастіше, саме не продуманий бюджет призводить до того, що Вам доводиться відмовлятися від Ваших бажань. Підрахувавши допустимий бюджет, не поспішайте робити перші витрати …. – зверніться спочатку до професіоналів. Це дозволить Вам надійти розважливо. Навіть якщо Ви надалі вирішите зайнятися організацією свого весілля самостійно, вислухайте їх поради та рекомендації.

Частина III За кілька днів до …. ще трохи ще трохи …

Ну от, основні клопоти майже позаду, практично з усіма і про все Ви домовилися, гроші витрачені, гості запрошені, але почуття занепокоєння не покидає – напевно щось забули, щось не зробили.

Все стає набагато простіше, якщо Ви звернулися в весільне агентство, і організацією Вашого весілля займається професійний розпорядник. Саме він відповідає за те, як все пройде, і Вам залишиться лише насолоджуватися подією. Але бувають випадки, коли з тих чи інших причин у Вас немає можливості запросити фахівця. І саме в таких випадках ми настійно рекомендуємо заздалегідь домовитися з ким-небудь з Ваших близьких друзів, хто зможе зайняти цю почесну посаду, природно за винагороду (допустимо, у вигляді самого великого шматка Вашого весільного торта).

– Навіщо нам потрібен розпорядник?

– Перш за все, щоб Ви могли присвятити цей день один одному:

у Вашого розпорядника обов’язково має бути розклад Вашого дня з точними адресами тих місць, які ви збираєтеся відвідати.
у розпорядника повинні бути всі контактні телефони: батьків, свідків, водія лімузина і транспорту для гостей (в тому числі фірми, що займається наданням транспорту), стиліста, фотографа, відео оператора, ведучого, адміністратора ресторану, музикантів, артистів, клоунів і всіх інших, хто бере участь в організації Вашого свята. У разі будь-яких затримок, саме він повинен вміти приймати рішення, не турбуючи молодих (треба ж торт відпрацьовувати).
всі Ваші документи повинні знаходитися у розпорядника, у тому числі весільні кільця, подушечки, мобільні телефони і т.д. і т.п. Тільки в разі гострої необхідності він має право перервати свято і повідомити молодим, що пра-пра-пра-дядько з Америки подарував їм яхту на весілля і просив передзвонити, як тільки вони звільняться. … Дуже безглуздо виглядає наречений з роздутими від всіх перерахованих вище дрібниць кишенями , і під час церемонії пояснює комусь по телефону, що він зараз трохи зайнятий і передзвонить пізніше …
Ну ось, тепер начебто і все позаду, крім турботи про те, як і де провести парубочий і дівич-вечір. При тому так, щоб не було соромно ні перед друзями, ні перед подругами (хоча й тут зможуть допомогти професійні поради).

Частина IV День Весілля …

або поради про те, які пози приймати і куди дивитися, щоб вийшли гарні фотографії на пам’ять

весілля

У нагороду за те, що Ви змогли дочитати до цього місця, я готовий поділитися з Вами головним секретом про те, що потрібно зробити, щоб отримати красиві фотографії з Вашого Весілля, які ще довгий час будуть дарувати найтепліші спогади про цей день.