Вибір весільного фотографа в Києві

Вибір весільного фотографа є одним з найбільш важливих моментів при підготовці до весілля. Адже такий довгоочікуваний день все-таки коли-небудь пройде, і дуже важливо, щоб після нього у Вас залишилися не тільки прекрасні спогади, а й барвисті фотографії. Тому будьте дуже уважні при виборі цього чарівника, який зможе зловити всі Ваші почуття, емоції і настрої в свій об’єктив. Пам’ятайте, що це повинен бути не тільки професіонал, що володіє всіма необхідними технічними навичками, але і приємна у спілкуванні людина, з яким Вам буде легко провести Ваш «головний» день.

Ось головні чинники, які Вам необхідно врахувати при виборі весільного фотографа:

Почніть пошук фотографа за 6-9 місяців до весілля, можна почати тут https://zinevich.com.ua/uslugi. Це повинно бути один з найбільш ранніх етапів при підготовці до весілля, так як хороші фотографи завжди дуже затребувані, особливо в літні місяці.
Зберіть рекомендації від всіх обізнаних людей, Ваших друзів, організаторів, флористів. Але врахуйте, що у весільному бізнесі багато організацій є партнерами, тому не всі дані Вам поради будуть неупередженими.
Весільні виставки – відмінне місце, щоб подивитися на роботи різних фотографів і придбати потрібні контакти.
Коли Ви вибрали кілька кандидатів, зателефонуйте їм познайомитися. Дізнайтесь, чи не зайняті вони на потрібну дату. Довіряйте своєму першому враженню від розмови з фотографом – якщо розмова складається, запросіть його на зустріч.
До зустрічі з фотографом запишіть всі питання, які Вас хвилюють. Це можуть бути як загальні питання, так і конкретні побажання і ідеї.
Під час зустрічі дізнайтеся, як довго цей фотограф займається весіллями, як він підвищував свою кваліфікацію. Однак не будьте надмірно ласі на звання і регалії кандидата. Попросіть пояснити його бачення процесу весільної зйомки.
Попросіть взяти на зустріч кілька повних весільних зйомок. Типовою помилкою молодят є те, що вони дивляться тільки на кращі роботи даного фотографа з різних весіль, розміщені у нього на сайті. І чекають, що всі їхні весільні фотографії будуть такими ж вражаючими. Потрібно розуміти, що навіть у самого посереднього фотографа завжди вийдуть 2-3% відмінних фото за одну весілля, і саме їх він викладе собі на сайт. Питання – яка якість інших 97-98% фото? Ось тому обов’язково слід переглянути не обрані роботи кандидата, а повні весільні альбоми.
На що слід звернути увагу при перегляді фото:
– Передає чи фотограф індивідуальність молодят і їх весілля
– Приділяє чи увагу деталям
– Чи виявляє креативність при зйомці – з’являються у нього нові ідеї та рішення.
Спробуйте зрозуміти, чи легко Вам спілкуватися з даними фотографом, чи зможете Ви вести себе розкуто і не соромитися, Ваш чи це людина.