Як правильно вибрати фотографа на весілля

059Весільні фотографії – це знімки, які ви будете з гордістю демонструвати всім знайомим і друзям і самостійно переглядати так часто, що зможете запам’ятати кожну деталь. Саме тому вибрати правильного фотографа для весільної церемонії так важливо.
Перш за все ви повинні чітко розуміти які саме фотографії вам хотілося б побачити в результаті. Орієнтуйтеся не тільки на знімки з інтернету або весільні альбоми ваших друзів, але й на власні бажання. Можливо, буде корисно подивитися фотороботи відомих майстрів на закордонних сайтах і знайти там щось незвичайне і цікаве.
Після того, як буде зрозуміла приблизна концепція майбутніх знімків – шукайте послуги свадбеного фотографа в Києві. Причому не одного, а декількох. Дивіться їх роботи, обговорюйте ваші ідеї і оцінюйте наскільки приємно знаходиться в суспільстві з конкретною людиною. Особисті відчуття відіграють важливу роль, адже саме від них залежить чи комфортно вам буде працювати і наскільки вдалими в підсумку вийдуть фотографії та які враження залишаться у вас після самого собітія.
Обов’язково зверніть увагу на зовнішній вигляд фотографа, а якщо ваше весілля тематична – попередьте його заздалегідь, він не повинен сильно вибиватися з основного дрес-коду.
Найкращий варіант перевірити професіоналізм фотографа і свої особисті відчуття – це зняти так звану love-story за пару місяців до весілля. Таким чином ви будете точно впевнені в успіху підсумкових весільних знімків, адже заздалегідь зможете побачити себе очима фотографа. Крім того, це чудова ідея для вашого майбутнього альбому.
Не забудьте обговорити місця, де ви хотіли б зробити запам’ятовуються фотографії та скласти попередній маршрут. Не нехтуйте поїздками за місто, найяскравіші і соковиті фотографії виходять саме на природі. Також варто обговорити, чи є у фотографа пропозиції з приводу локацій для зйомки.
І останнє, постарайтеся оформити угоду з фотографом документально. Таким чином можна отримати письмове підтвердження того, що всі ваші побажання будуть максимально виконані. Не бійтеся пропонувати укласти договір, зараз це поширена практика.
Як ви вже зрозуміли знайти фотографа на весілля завдання не з легких, але вона повністю здійсненна. Головне – відчувати, що фотограф вам підходить, ви готові провести з ним весь день, а він готовий зберегти ваші спогади в найніжніших і красивих знімках.