Корпоративне відео для вас

056Значний сегмент в діяльності студії займає робота для різних підприємств і організацій. Ми здійснюємо відеозйомку святкових вечорів, банкетів, семінарів, конференцій, ділових ігор, доповідей, інтерв’ю, презентацій та інших заходів, а також їх монтаж.

Корпоративне відео – це особливий інструмент, за допомогою якого компанія може спілкуватися з партнерами, клієнтами та співробітниками. Це потужна реклама на будь-якому ринку і, одночасно, наочний і просунутий спосіб донесення потрібної інформації.

Слід зазначити, що корпоративні фільми діляться на 2 цільових напрямки:
– Зовнішню аудиторію (клієнтів, партнерів, замовників)
– Внутрішню аудиторію (співробітників, колег)

У першому випадку результатом зйомки стають рекламні ролики або короткі презентаційні фільми. В залежності від завдань і бюджету, зйомка може відбуватися кілька днів, використовується різна техніка та обладнання. У роботу, при необхідності, залучаються професійні сценаристи, візажисти, актори, диктори.

По-другому ж випадку, матеріали, як правило, призначені для внутрішнього використання (тому в портфоліо вони не представлені). З’їздили всім колективом на пікнік із шашликом? Весело відзначили Новий Рік або ювілей компанії? Такі репортажі згуртовують колектив, є відмінною пам’яттю на довгі роки і, зрештою, підвищують лояльність і вмотивованість персоналу.

У цьому ж розділі слід згадати роботу з відеозйомки та монтажу соціальних, презентаційних та рекламних роликів, створених на замовлення різних громадських і комерційних організацій.