5 секретів, як вибрати весільні туфлі оптом

Вибір весільного взуття так само важливий, як і вибір сукні, адже вона будуть доповненням для вашого образу. Є кілька секретів про те, як правильно вибрати витончені туфлі і не розчаруватися в них.

1. Купуйте туфлі після сукні

Так вам буде набагато простіше вибирати з безлічі моделей, адже вибір скоротиться до тих моделей, які точно підійдуть під сукню. Бажано ще перед рейдом по магазинах заздалегідь визначитися, якими мають бути туфлі – на високому або низькому каблуці, з прикрасами або без і т.д. Це істотно скоротить час пошуків.

Враховуйте довжину весільного плаття – в поєднанні з взуттям на підборах може несподівано виявитися, що поділ сукні розташований занадто високо або занадто низько. І якщо довгий поділ можна буде підшити (якщо є ще час до весілля), то занадто короткий може стати справжньою катастрофою для нареченої.

Туфлі зазвичай підбираються в тон сукні, але ми ж живемо не в 18 столітті, так що ви можете дозволити собі експериментувати. Підберіть туфлі яскравого, контрастного відтінку – з одного боку, це не буде виглядати зухвало, так як туфлі в основному заховані під подолом, з іншого боку, ви зможете виглядати модно і зробити багато незвичайних фото з таким чином.

2. Не йдіть на компроміси між красою і зручністю

Приділіть пошуку взуття досить часу – так, щоб точно визначити туфлі, які будуть одночасно і красивими, і зручними. Це буває складно, але немає нічого неможливого. Краще витратити пару днів на пошук туфель, ніж потім, в найважливіший день свого життя, страждати від мозолів і тісного взуття.

Якщо знайдете в собі сили, відмовтеся від занадто високих нестійких каблуків, вибравши витончені туфельки на невисокому каблуці. А для модної нині весілля на природі ідеально підійдуть балетки.

3. Де купувати?

Є величезна кількість весільних магазинів, в тому числі і в інтернеті, які пропонують витончену весільну взуття. Але не варто обмежуватися весільними салонами – зверніть увагу на звичні взуттєві магазини, в них ви теж можете знайти ідеальні туфлі на весілля.

По можливості, вибирайте туфлі, які ви будете потім носити – хоча б для важливих подій. Це найрозумніше рішення, оскільки купувати туфлі заради одного разу не захоче ні одна жінка.

Якщо ви вибираєте туфлі в інтернет-магазині, робіть це задовго до весілля, адже якийсь час займе їх доставка, а ще є ризик, що туфлі не підійдуть і їх доведеться повернути.

4. Прикраси на туфлях

Якщо ви вибрали плаття з довгим подолом, уникайте туфельок зі стразами або іншими прикрасами, які можуть зачепитися за поділ. По-перше, це зіпсує безцінну весільну сукню, а по-друге, ви ризикуєте серйозно зачепитися за поділ і безглуздо впасти в найвідповідальніший момент.

Якщо вам дуже подобаються туфлі саме зі стразами, придбайте їх для інших цілей – наприклад, щоб ходити в них на вечірки. Пам’ятайте, що туфель багато не буває!

5. Випробуйте взуття на зручність

Навіть якщо туфлі під час примірки здаються зручними, це ще не гарантує, що ви витримаєте носити їх цілий весільний день. Тому перед тим, як надягати їх в день весілля, розносите туфлі. Щоб не пошкодити їх і не зіпсувати, можете просто якийсь час походити по будинку. І навіть якщо цей тестовий період пройшов добре, про всяк випадок візьміть з собою.
Джерело: https://4shoes.com.ua/