Аерозйомка – зйомка з повітря

63Використання радіокерованих безпілотних вертольотів “октокоптеров” призначених для проведення зйомок – це новий крок у створенні весільного кіно. Аерозйомка дуже складний процес, що вимагає виняткового вміння фахівця поводитися з “крилатою камерою”. Правильно підібраний ракурс, швидкість польоту, і висота в поєднанні з професійним монтажем дозволяють нам радувати наших клієнтів унікальними весільними відеофільмами.

Процес аерозйомки за допомогою октокоптера CINESTAR 8 REVOLUTION

Радіокерований вертоліт з камерою може переміщатися на висотах від 30 см до 500 м над зоною зйомки. Це заміняє кращі операторські крани, значно економить місце, при весільної відеозйомки і дозволяє створити практично будь ракурс. Красива природа і зона банкету на виїзний весіллі, унікальні пейзажі парків, і заповідників, охоплені відеокамерою з висоти пташиного польоту, не залишать байдужими нікого при перегляді вашого весільного відеофільму. Аерозйомка – це неймовірні можливості для створення весільних відеофільмів небувалою раніше краси.

У своїй роботі ми використовуємо найкращий у світі професійний октокоптер CINESTAR 8 REVOLUTION, що не має конкурентів.

У процесі зйомки наша знімальна команда студії avtormira на своїй машині їде разом з кортежем, при цьому проводиться відеозйомка руху весільного кортежу, за винятком центру Москви, знімають молодих, за бажанням свідків і гостей, в красивих місцях. Репортажно знімаємо частина банкету.

Постановочна зйомка проводиться в різних красивих місцях, таких, як парки, садиби-музеї, заповідники. Під час знімального процесу молодих на кожному місці знімають по 10-15 хвилин відео, за рахунок такого підходу, весільний відеофільм наповнений безліччю красивих місць, ракурсів, емоцій і вражень.

Ракурси зйомки з повітря

Зйомка виїзної церемонії на відкритому майданчику з висоти
Зйомка руху кортежу на малій і великій висоті з дивовижними пейзажами, з можливими зупинками в парках або в інших чарівних місцях
Зйомка весільної прогулянки проводиться постановочно в парках або за містом
Зйомка місця проведення банкету на відкритому майданчику з висоти пташиного польоту, а також цікаві танці, флеш-моби, виступи артистів.
Якщо ви зважилися на виїзну церемонію одруження – зйомка з повітря – Аерозйомка весілля просто невід’ємна частина цього дійства. Ми відображений один з найважливіших моментів вашого життя, як з висоти пташиного польоту, так і з невеликих висот. Ви будете захоплені тими можливостями, які надає аерозйомка.
Вид з висоти на весільний картеж, який везе вас в нову, тепер уже життя по красивих місцях Москви і Підмосков’я – назавжди залишиться у вашій пам’яті і буде підтримувати вас в сімейному житті. Аерозйомка дозволяє робити необмежену кількість ракурсів і ми знімемо Вас у всіх тих мальовничим місцях, де пара побажає відобразити себе на пам’ять.

Ефект зйомки з повітря особливо проявляється у випадку якщо весільний банкет проводиться на відкритому майданчику або в мальовничих місцях за містом. Зйомка танців, артистичних номерів, флешмобів та інших ключових моментів весільного банкету з повітря, дозволяє побачити весільний банкет у всіх його проявах.
молодят на тлі красивих пейзажних місць, у міських парках, за містом – це завжди гарне відео. Але аерозйомка відкриває головним героям цього дня необмежену кількість можливостей для самовираження. У результаті фільм про день вашого одруження вийде без перебільшення – невеликим шедевром.
Знайдіть у собі сміливість, подивіться на себе з висоти. Замовте аерозйомку. Така відеозйомка Вашого весілля стане прикрасою будь-якого домашнього архіву і свого роду сімейною реліквією!